Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.820

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 931

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.888

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 895

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 931

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 863

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 895

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 900

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 891

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.657

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.641

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.672

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 878

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.686

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 908

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 889

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 874

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.683

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 867

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.690

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,37 Beiträge pro Tag)