Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.815

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 928

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.883

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 892

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 923

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 859

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 891

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 895

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 887

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.649

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.637

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.669

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 875

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.680

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 906

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 888

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 871

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.675

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 864

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.684

bfedi

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,37 Beiträge pro Tag)