Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.944

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.035

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.066

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 964

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.046

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 984

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 964

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 977

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.002

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.792

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.740

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.767

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.001

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.815

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 967

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 949

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 950

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.873

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 914

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.813

bfedi

 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)