Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 2.040

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 1.167

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 3.237

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 1.002

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 1.186

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.128

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.000

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 1.017

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 1.093

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.944

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.817

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.822

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.145

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.903

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 997

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 987

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 988

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 2.077

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 938

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.875

bfedi

 • Benutzer online 3

  3 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,35 Beiträge pro Tag)