Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 981

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 527

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 1.378

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 469

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 485

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 458

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 471

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 492

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 470

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 906

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 899

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 896

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 478

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 921

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 489

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 493

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 468

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 900

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 465

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 909

bfedi

 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,45 Beiträge pro Tag)