Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.618

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 844

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.607

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 780

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 791

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 761

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 782

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 802

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 778

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.493

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.504

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.499

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 791

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.512

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 797

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 802

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 779

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.492

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 773

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.515

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,4 Beiträge pro Tag)