Shendeti

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Femra muskuloze, fakt apo trillim?

3 1.860

.:Zeshkanja:.

Angepinnt A jam UNË shtatzënë?

0 946

Qysh Me i Forcu Vithet?

0 2.920

Qysh Me Shtu Peshe ne Menyre te Shendetshme?

0 917

Qysh Me i Zhvillu Muskujt e Barkut?

0 ±0 950

Truri është si muskujt, gjatë sportit mund të lodhet.

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 883

Të mirat e konsumimit të limonit

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 917

Të gjitha sëmundjet që shëron qumështi i bletës

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 923

Hani domate, mbrojnë zemrën

 • BFEDI
 • BFEDI
0 912

Gjumi e rrit stresin, nuk e zvogëlon

 • Bfedi
 • Bfedi
1 1.682

Bfedi

Një gotë verë në ditë

2 1.673

Ðèmïñèrï_fr

Mëlçia dhe vera

1 1.701

Mitrovica Veriore

Alergjitë nga lulet, Si të mbrohesh në pranverë?

 • Bfedi
 • Bfedi
0 898

100 gjera qe duhet te beni per tu ndjere i lumtur

 • Bfedi
 • Bfedi
3 1.717

Bfedi

Mos merrni frymë me gojë!

0 929

Ushqimi dhe seksi, të programuar që në lindje

 • Bfedi
 • Bfedi
0 905

Lojërat e kompjuterit largojnë depresionin...

 • Bfedi
 • Bfedi
0 899

Të flasësh me veten të bën mirë

 • Bfedi
 • Qafiri
1 1.713

Qafiri

Larja e dhëmbëve mban zemrën të shëndetshme

0 885

4 Burimet e stresit tek njeriu

 • bfedi
 • bfedi
2 1.725

bfedi

 • Statistik

  909 Themen - 1.587 Beiträge (0,37 Beiträge pro Tag)