Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 4.734

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 3.907

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 2.401

DFX Audio Enhancer v11.113

0 3.906

Merr fund epoka e Windows XP!

0 4.193

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 8.083

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 6.538

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 782

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.608

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.004

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 870

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.547

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 760

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.455

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 747

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 807

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.488

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.462

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 993

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 771