Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 894.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • Mbylli syt dhe...

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  [b]Ueeeeeeeee sa paska vazhdu kjo tem ahahhha ehmmm spo shkruj send se smuj i mbylli syt se mzen gjumi menher :p uahauuha[/b]

 • U bera edhe une Poete lol hahahah

  **Dredhza** - - Poezi

  Beitrag

  Qdo dit pa ty,ështe si një dit pa diëll..!! Qdo m'brëmje pa ty, ështe si një nat pa yje..!! Qdo or pa ty,ështe si një nat pa ndjenja..!! Qdo minut pa ty,ështe si nje minut mos të isha në jet..!! Qdo sekund pa ty ështe si mos t'më reh zemra $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$_____________________________$$ $$_____________________________$$ $$_________$$$$$$$$$$__________$$ $$___________$$$$$$____________$$ $$___________$$$$$$____________$$ $$___________$$$$$$____________$$ $$___________$$$$$$___…

 • Te Kam Endrruar Shpirt

  **Dredhza** - - Poezi

  Beitrag

  Mbi dritare nata leshon qetsine dhe shiu i fuqishem shoqeron vetmine. Lart ne qiell te erret dy sy shkelqejne nje zemer te vetmuar e mbushin shprese. Heshtja mbreteron... Dy sy te vegjel ngadale mbyllen... nje buzeqeshje e embel vjedhurazi shikon dhe niset ne kerkim te endrres se saje. *** Ngadale lundron ne det dhe ngritet e fluturon ne qiell me dy sy qe shkelqejne atje lart buzeqeshja flet. Nata kalon... Buzeqeshja mbledhe krahet dhe kthehet ne qerdhen e vet... Serish heshtja mbreteron... dhe …

 • Si Dallohen Shacat e Diaspores ne KS

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  ueee jo skam veq kisha dasht me pas nje jo skan veq BMW e Merzedesa kan edhe Golf 2 do e do ahahhahahah.. spo flas me mir me se po kthehum edhe une ne anen e mendimit tjuve ahhahaah

 • Si Dallohen Shacat e Diaspores ne KS

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  ehmmmm ti drejtimin tend e une timen,,, Kali jot sun e vret kalin tim ahahahhaha Pozitivisht mendoj edhe une... se per negativisht bejm vetes keq :P

 • Si Dallohen Shacat e Diaspores ne KS

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  ehmmm esheh po bjen en fjalen time pra po per qfar e bejm ket.... e bejm nga malli per vendin ton.. po mos e thuj at fjal se i bjen ofendim ok schatzi....

 • Si Dallohen Shacat e Diaspores ne KS

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  khuuuu qfar temee po kommentojshi edhe ju uvaa... spo pajtohem me ju aspak hiq... rrushee ashtu si thua ti schatz-at e diaspores dallohen me BMW e Merzedesa sa e vertet aspak,se edhe atje jan mbush me BMW e Merzedesa sikur na gati njejt.. Nese flasim per veshjen (moden e jashtme ) sdallohemi aspak edhe ktu se gati sikur na njejt jan ba... ska send qe na veqon nave me.. per mendimin tim ka kalu ajo koh... qe jemi dallu... Bossi te dalt tefteri siq the ti ... ehmm sjemi aspak,veqse kur shkojm atje…

 • Abeee kur se don edhe se don... me nxjer fjalen mendoj ahhaha... ani une dredhina qyh ti e din sa qika uret jam krejt si dreqi ahahh rrusheeeeeeee spo ta nguci shpirtin xemel veq ashtu kam qef pakes me ti asish telat e zemres ahhahaha ehmmm ate qe kam ne shpirt asht dikush... dhe e kam ne shpirt se shpirti im esht ai...hhahaha e ngatrova e bana rremuj ahahha

 • Duke menduar për ty ....

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  Duke menduar per ty...them me vete: se dija qe engjejt jetonin ne toke?!

 • Zitat von .:Zeshkanja:.: „ Sa me ka Marr Malli me te Pa “ A per mua zemer te ka marr malli eee ahhaha ohhhhh qa kam ne shpirt sun e nxjeri jasht edhe mem mbyt.... mendime te shumta po goja si nxjer ato fjal dot.. mi permbin tegjitha dhe ne fund ngel pa than asnje fjal..... kshtu qe vazhdoj me hesht dhe me qen e mbyllur ne veten time... edhe se demtoj veten ashtu.. per fat tkeq...

 • Cili numer ju pelqen...

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  skam pasur nr te veqant... po veq ehmm nr 9 tash me pelqen... se esht i lindur dikush me ket dat...qe ka dmth. shum te madhe per mua...

 • Karriga e Nxeht

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  ueeee e paskam haruu gati krejt ket tem ahahha kerkoj ndjes per ket... ehmm ju falemderoj gjithve per pytjet.. jam ndjeh shum mir dhe besoj qe ju kan pelqy pergjegjet e mia jam mundu meu pergjegj ne nje menyr direkte dhe me shum sinqeritet...dhe sa ju perket qatyre pytjeve qe sun jam pergjjegj kohen e fundit ju kerkoj ndjes... veq zeshko qat foto qe ma ke vendu per mei zgedh se kush per kend .... besa sjan haverat e mi per qato Big-miss-at ahhaaha e sidomos bossi ---- Kshtu qe antari pas meje ki…

 • Ne cilin Muaj jeni Lindur???

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  Qershor: [b] Keni personalitetin me te mirë dhe është kenaqesi te jesh prane jush.Ju pelqen te beni miq te rinj dhe te dilni.Jeni flirt i shkelqyeshem dhe me siguri keni një partner shumë atraktiv.I besueshem. ueeeeeeeee [/b]

 • Katundi i Portalit www. Shqipet.Eu

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  hahahahahhahahhhahhah qe qee erdha edhe une se darken e hangrem e tash po lujm fshehurazi.,, bash ma kona qekjo loj disi hahahaahaah bossi ncuk se kam ble satelitin me kqyr qasi rufen sie bitte...... ahhahhah po me kqyr bogolubin ahhahahha hahahhahahahhahaahah rrusheee qa je hy ner lop sis...a mos je untu e po don me pi hahahahahha

 • Katundi i Portalit www. Shqipet.Eu

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  hahhahahahahhahhhahaahah rrusheee po dreqe mje bre nan evvvv hahahhahah po sa afer ju paskam mer uuuuuuu hajdi mer per dark se kam ba buk per krejt kojshit ahhahahahh zeshko mos e haro qat djath se skam une veq do pula e do knusa qa i ruj e falke kqyr ti mbledhi burnimin e hajdi mos u vanoni... zeshko ti duhesh me ardh e para mem nimu me regullu qat sofer ahhahahhahahha

 • Karriga e Nxeht

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat von .:Zeshkanja:.: „Hahahhahaa Falke qe besaa hahahahaha jo frig un se pytje mooo po rushen sdu me e Lodh si Bossin se bossi e ka meritu me i shtu pytje edhe ka koh me shum ahahahaha A kshtu zeshkanja ne karrige do ulet kah fundi i Stafit d.m.th krejt nga stafi pak pa ardh i fundit Un do ulem ahahahahahahahaa edhe at nje Karrige Me tri Kom Shkom po i thojshin kam degju hahahahahahahahaa“ ahaaa veq prit ti se ke meu ul e fundit hahahaahaha une pot them qe nuk te shkon gjat jooo ke meu trus …

 • Karriga e Nxeht

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat von Ximi_ch: „ Dredhza si po ja kaloni,a keni ndonjë problem me pyetjet,si po ju duken të vështira,të sikletshme apo të lehta? Megjithë atë unë mendojë se përgjigjet deri me tani kan qenë mjaftë korrekte.Po vazhdojmë edhe me disa pyetje të radhës: 1) Cilin nga specialitetet shqiptare e pëlqeni më shumë,dhe cilin dini ta pregatitësh më mirë ? 2) Pijet që i preferoni dhe konsumoni më tepër ? 3) Gjatë kohës së lirë ju pëlqen të lexoni,nëse po çfarë literature preferoni ? 4) Jeni fetare apo sa…

 • Karriga e Nxeht

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat von .:Zeshkanja:.: „ Ketooo pyje jan shum te Abejavta nese pergjigjesh rushe atehre edhe un kam nje pytje BINGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 1.Cili Nga Sfatiiii ose Cilen e Do shumeee , 2.Ke pa Filmin Rome un Julieta Nese po Qfar Mendon esht Film i Bukur ? 3 .Filmin TITANIC ka qen Film i viteve 1999 dhe eshte Shperbyl me shum Oscar Hollywoodjane ,Ti ma Ban nje Referat te vogel Se PERSE _____________ROSE U DASHURU NE JACK 2cfpesg.jpg 4.Filmin Avatar me ka pelqyyy shum Po ty te ka pelqy aj Film ME t…

 • Karriga e Nxeht

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat von Falke: „Zeshkanja nga frika se po hyn javen e ardhshme spo muj qet pytje sej tutet dredhzes se ja kthen dyfish hahahaha veq mes harro se nese pi bje fjala je ti,nuk esht veq dredhza qet pyt haha gaditu rri ulu drejt e shtrengohu shum herdokur do tjesh brenda e edhe ty ti kum zgedh do pytje extravagante hahaha qe presin pergjigje hehehe dredhzaa falim per pergjigjet e milaa haha hajd bee hiq mes ta ndin ku te shen se falke o qorodit e po kerkon shum hahaha lej ato pytje ne nje an ja sht…

 • Karriga e Nxeht

  **Dredhza** - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat von Bossi™ ■ AbejA: „E shoh se të mungojn pyetjet dhe je kah më pushon shumëe mos me tu ftohë karriga në këto ditë të ftohta vjeshte ja po ta ndihmoj pak.....hahhahahaha 1...Çka të kish bërë të lumtur bash në këtë momentderi sa lexon këtë pyetje ?2...a të nervozon kur dikush prek sendet e tua,si psh auton ?3...nga përgjigjëjet e tua të mëhershme kam kuptu se je e dashuruar,je tejet emocionale,e butë...e për ty si duhët të jetë mashkulli,i butë emocional apo më shumë i ke qejf mashkujt e "f…