Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 4.762

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 3.924

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 2.426

DFX Audio Enhancer v11.113

0 3.924

Merr fund epoka e Windows XP!

0 4.212

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 8.161

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 6.989

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 786

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.628

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.013

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 877

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.554

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 770

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.462

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 752

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 820

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.497

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.470

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 996

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 777