Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 29.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • Hahaha ishalla nuk ju shof ne enderr asnjerin se duhet me kercy prej dritare prej trishtimi sheheehee winkdad

 • Luli_ch qka po pret ti qe spo pergjiegjesh.....

 • RINA pergjiegjja e jote ku eshte spo e shoh kerkun!!!!!!!!!!!!! .,.-KiSsi.-shum,.-.,.-~~

 • Festat e fund Vitit

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  A kete vite strange ju ka thirra hehehhehehhe............... As une skam bere ndonje plan,mirpo si dihet mundet me dal naj plan ne momentet e fundit............

 • Festat e fund Vitit

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  Keni bere plan se ku dhe me kend do i kaloni Festat e ketij fund Viti

 • Ah Sikur...!!!

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  AH SIKUR...te kisha mundesi me ngjall Gjagjin ENVER dhe me organizu nje takim veq per PASHEN se bashku me GJAGJIN

 • Ah Sikur...!!!

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  Ah sikur..... te kisha krah me fluturu ... ladyda

 • "Qka i kishit dhuru antarit siper teje"

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  Dhjet QAJA per BACI_BAKI-n ishalla jane mjaft Baki hehehheh

 • ***Neseee...***

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  Une do i veja kete Titull: "KJO ISHTE JETA IME"...

 • A E DINI SE !!!

  ARONA - - Kuriozitete

  Beitrag

  A e dini se!!! Syri i nje struci eshte me i madh se truri i tij. Ne trurin e maceve ka 32 muskuj. Seul (kryeqyteti i Korese se Jugut) ne gjuhen vendase do te thote kryeqytet. Ne SHBA 1/3 e zezakeve mes 20-29 vjeç jane ne burg ose nen hetim. Kur thyhet nje xham disa copeza shperndahen me shpejtesi 3000 milje ne ore. Bethoveni para se te kompozonte fuste koken ne uje te ftohte. Planeti Uran mund te shihet me sy te lire. Aisbergu me i madh i matur deri me sot ka qene me gjatesi 200 milje dhe gjeres…

 • Kuriozitet numerik

  ARONA - - Kuriozitete

  Beitrag

  Kuriozitet numerik Veshtroni me vemendje te gjitha veprimet e meposhtme. Te gjitha kane nje simetri qe te ben te mendosh. ja i pari: 3 shumezuar me 37: 3 x 37 = 111 6 x 37 = 222 9 x 37 = 333 12 x 37 = 444 15 x 37 = 555 18 x 37 = 666 21 x 37 = 777 24 x 37 = 888 27 x 37 = 999 Sa interesant: 1 x 1 = 1 11 x 11 = 121 111 x 111 = 12321 1111 x 1111 = 1234321 11111 x 11111 = 123454321 111111 x 111111 = 12345654321 1111111 x 1111111 = 1234567654321 11111111 x 11111111 = 123456787654321 111111111 x 111111…

 • Akuariumi me i madh ne Bote

  ARONA - - Kuriozitete

  Beitrag

  Akuariumi me i madh ne Bote akuariumtx7.jpg Quhet Churaumi Aquarium dhe ndodhet ne Okinawa, ne Japoni. Akuariumi gjigand eshte i thelle 10 metra, i gjere 35 dhe i gjate 37 metra. Eshte aq i madh sa per t’i rezistuar presionit te ujit xhamat e akuariumit kane nje trashesi prej me shume se gjysme metri.

 • CFAR TE MUNGON???

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat von .:*R¿n@@*:.:: „ojjjj norushe hajt tregom nvesh mu bre sis se qa tmungon .... tani ju tregoj un ktire nese tvjen mare ti me tregu hahaha .,.-KiSsi.-shum,.-.,.-~~ “ RINA une po ju tregoj qyy ,, po Daja_swe po i vjen inati qe spo me mungon asgje ladyda ladyda

 • Pergjigju dhe Pyet?

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  Shume mire ,PERFEKT A jeni ne disponim sot?

 • CFAR TE MUNGON???

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat von Daja_swe™: „qyqyqyqyyq confuseddwad prap thot asgje nuk me mungon e valla edhe nje shance e ki ja trego ja e thash une e mos thuj qysh Daj keshtu pse keshtu edhe bani gati qata Qeiz edhe qat Kanagjeq“ heheheh Daja_swe a perime e ke a kuku per mue hehehhehehe , Qeiz kerkush spo ban ne dit te sotit qyy, e per Kanagjegj po mendohna hmmmmmmmmm, PERIME QETASHT PO ME MUNGON DIQKA..................... DO GJUM SE SHUM PAK PO FLEJ NE KOHET E FUNDIT ladyda

 • CFAR TE MUNGON???

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  vavavavav .UNE JU TREGOVA SE ASGJE S`ME MUNGON E JU PRAP SE PRAP SPO KUPTONI QYYYY Daja_swe qka ke dit bre ti qyyyyyyyyyyyyyyy no,.,.ö GONI qat peshqirin me sheqera ,ne vend te sheqerav qiti do qokollada te vogla se ma te mira heheheh edhe perime asgje spo me mungon ama se di pse diqyshna adin si diqyshna spo doni me kuptu me doket qy ladyda

 • CFAR TE MUNGON???

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  heheheh Luli_ch une po foli more po qka keni kshtu qy.............KURGJA S`ME MUNGON MORE QY hmmmmmmmmmm ladyda

 • CFAR TE MUNGON???

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  heheheh Daja_swe jamu tuju mendu bre se qka me mungon po spo di qka se hehheeh ..........po mendohna edhe pak e nashti del naj qka qe po me mungon e te tregoj ladyda

 • CFAR TE MUNGON???

  ARONA - - Tema te Lira

  Beitrag

  RINA sigurisht qe na ke mungu veq dajes ma shume hehhehe........... ladyda Me mungon ,me mungon ........... po e mbaj per vete ma se mirti at se qka me mungon hehhehe......... Sme mungon asgje more mu no,.,.ö

 • Sigurisht se Femrat e kane shkallen e intelegjences me te ngritur se Meshkujt, kjo eshte vertetuar edhe shkenctarisht.... Meshkuj pajtohuni me kete realitet..........