Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 4.799

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 3.954

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 2.463

DFX Audio Enhancer v11.113

0 3.959

Merr fund epoka e Windows XP!

0 4.245

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 8.243

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 7.045

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 791

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.636

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.025

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 882

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.563

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 777

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.471

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 759

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 826

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.507

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.479

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.004

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 783