Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 4.814

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 3.967

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 2.480

DFX Audio Enhancer v11.113

0 3.974

Merr fund epoka e Windows XP!

0 4.261

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 8.278

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 7.070

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 793

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.640

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.032

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 888

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.570

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 780

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.472

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 760

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 830

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.509

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.483

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.008

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 785