Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 838.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • Urime Urime

  Goni_swe™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  Kam nderin qe ta uroj Fejesen dhe Martesen Zeshkanja ,.....me porosin me plot gezime e dashuri ju deshirojm fat lumturi dhe c’do te mire ne jete ..... uroj qe ju te dy te jeni me te lumturen ne rruzullin tokesor, qe te beheni mbretereshet te dashurise dhe lumturise te perhershme shendet te plottt dhe sukses ne te ardhmen, fat ne te gjithat sferat e jetes.... Ciftit te ri i uroj Fejesen dhe Martesen dhe zoti ju bekoft bashkimin e juaj.Ju deshiroj te trashegoheni, sinqeriteti dhe mirekuptimi mbizo…

 • Pershendetje kumanovari13

  Goni_swe™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  Urime urime kumanovari13 te uroj suksese

 • Daja_swe

  Goni_swe™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  O Gjall asht Gjall po edhe aj u kthy ne Mpeg 4 dhe HD si kanalet e digitalbit e u ba veshtir me gjet sateliti hahhahhahaahhahahhah

 • Ja se sa jan te fort Iphone 4s dhe Samsung Galaxy S3

 • Çfare Veture keni !

  Goni_swe - - MODERATORËT

  Beitrag

  ahahhahhha Llaki jo kjo nuk hargjon veq nese asht diesel se nese asht benzin trishtim asht prej tyne ahahahhahahha e kam pas nje ne kosov para se me ardh ne suedi me pat fik benzin, krejt ata qka punojshin neper pompa te benzines me njofshin ne krejt Gjilanin ahhaahahahahahahhahah

 • Çfare Veture keni !

  Goni_swe - - MODERATORËT

  Beitrag

  e kam edhe qet vetur per qytet hargjimet mat vogla 30cy6wz.jpg

 • Opel Astra

  Goni_swe - - MODERATORËT

  Beitrag

  vy5roi.png

 • iphonn

  Goni_swe - - Kërkesa per Programe

  Beitrag

  hyn ne kete icloud.com ja jep emailin edhe paswordin qe i ke ne iphone. ato jan kur e ke hap acontin ne apple

 • Kosovari

  Goni_swe - - MODERATORËT

  Beitrag

  Daja_swe kan than pleqt kush lyp shum jet pa hiq edhe aj ka kshyr me ba dredhija e u met pa hiq pa HD ahahahahahah mir ja ke ba se valla edhe une rrencat edhe dallavergjit hiq smi don tabijati.

 • Kosovari

  Goni_swe - - MODERATORËT

  Beitrag

  hahahhahaha Daja_swe Maff keq ta paska prish aj a hahaahahahahaha ahahahahahahha

 • Ndihme rreth usb boot

  Goni_swe - - Ndihmoni Njëri-Tjetrin

  Beitrag

  Pershendetje T3T0V@ haver se pari duhet te jet windows xp i cili mundet te behet boot prej usb ose per ndryshe windows xp usb boot se nese nuk eshte windowsi per usb ateher nuk mundesh te besh boot prej usb. programi qe duhet te formatohet usb duhet te jet ky HP USB Disk Storage Format Tool pasi ta formatosh usb me kete program e mer windowsin e gjun ne usb dhe e ban boot pc por siq e kam cekur me lart nese windowsi nuk eshte per usb nuk mundesh te besh asgje siq ke then ti se e mar windowsin pr…

 • Z1m1Z

  Goni_swe - - MIKËT

  Beitrag

  Urime urime Z1m1Z mir se erdhe ne Stafin e mrekullueshum te portalit Nr:1 SHQIPET.EU te uroj suksese ne pun ne te ardhmen dhe shpresoj se do te bashkpunojm te gjith sebashku te pershendes Haver

 • hajhaahahahahah Daja ahahhahha po more pse mos me shiku ahahahaha e shikoj me msu turqishten ahhhhaahha

 • Fijuuuuuuuu 40000 antar

  Goni_swe - - MODERATORËT

  Beitrag

  Urime Urime pun te mbar dhe sukses

 • 21.12.2012 Fundi i botes

  Goni_swe - - Tema te Lira

  Beitrag

  Zitat: „pershendetje shka mendoni shka do te ndodh me 21.212.2012 shum po flitet fundi botes shka mendoni ju ado te jete dite e njoit apo???? “ Haver mir e ka cek me posht Moxxi se ate e din vetem Allahu .xh.sh se kur do te jet fundi i botes. E sa i perket 21.12.2012 qysh kan than ketu te ne ne Suedi ka me kan ftoft deri (- 10) edhe ka me ra bor hahahahahhahhaha pak shaka

 • Urime 100 vjetorin e Pavarësisë

  Goni_swe - - Urime

  Beitrag

  Gëzuar 100 vjetori i Pavarsisë së Shqipërisë Të Gjithë Shqiptarve Kudo që Gjinden Urime Kjo Festë e Madhe

 • ndihm ju lutem

  Goni_swe - - Programe - German

  Beitrag

  Provo Këta haver: FL STUDIO 10 1342-8876-0989-7465 5437-0985-2875-0649-7456 2985-0984-2645-0986-7465-0927-0467

 • Urime Festa E Kurban Bajramit

  Goni_swe - - Feja Islame

  Beitrag

  URIME FESTA E KURBAN BAJRAMIT

 • Festplatte auf Fehler prüfen Sie können zur Lösung einiger Probleme mit dem Computer und die Systemleistung zu verbessern, indem sichergestellt wird, dass die Festplatte fehlerfrei ist. 1. Öffnen Sie die Computerverwaltung, indem Sie auf Start und anschließend auf Computer. 2. Mit der rechten Maustaste auf das Laufwerk, das Sie überprüfen wollen, und klicken Sie dann auf Eigenschaften. 3. Klicken Sie auf die Registerkarte Extras und klicken Sie auf Jetzt prüfen unter Fehlerüberprüfung. Wenn Sie …

 • Pershendetje Haver pse spo e mer tune up e ki aty doctor shkrun edhe provo mos po e rregullon me të. nëse nuk ka sukses atëher ktheje laptopin mbrapa para asaj dite qe tu ka shfaq ky problem shpresoj te kesh sukses te pershendes haver