Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 831.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • URIME, E URIME E URIME , e ishalla kan jete te gjat dhe te lumtur se bashku , e u trashegofshin , e ishalla nijme gjithmone lajme te mira per Zeshkanen , po edhe per tjert qe kan qen ne stafe kushdo qe martohet apo qe jan martu sepse me te vertet ky portal e pa pas 1 staf te mrekullueshem edhe e ka ende edhe pse pak obligimet familjare na kan largu nga interneti. Edhe pse jam kyq von ne kete portal gjithmon kam kalu mire me te gjith ne pergjithesi , veq kjo si femer qe ka qen e ka pas 1 pun ma t…

 • O qysh e kam cek edhe ne disa komente tjera , Ka me ardh koha qe keta mutat politikant e keta tjert qe ja majn vetit kishe na dikushi , e qe e kundershtuan politiken e Rugoves me bashkpunetor , e qe ua vrajten njerzit me shkoll , kolonelat , akademiket kan me i ik historis si prej vdekjes qe munohen me i ik , se mos i denoft ligji e pushteti kan me i denu nemt e popullit herdo kurdo .

 • Zitat von dreni1: „Zitat von ReD-BLaCK: „Zitat von dreni1: „PSEEE njerz po ju pengon e verteta kthehuni ne realitet baca veq po e flet te verteten qe nuk ka qen ndryshe dhe nuk mund te jet ndryshe se ka vetem 15 vjet dhe njerzit e din por ata qe jan ende ne mjegull eshte koha te largojn at mjegull sa me heret me mir,qeveria kritikohet kur nuk investon ne kultur(libri i Rexhep Qoses) ose ndonje investim tjeter si eshte e mundur kjo ne duhet ta kritikojm qeverin nese e kish len anash Adem Demaqi s…

 • Zitat von dreni1: „PSEEE njerz po ju pengon e verteta kthehuni ne realitet baca veq po e flet te verteten qe nuk ka qen ndryshe dhe nuk mund te jet ndryshe se ka vetem 15 vjet dhe njerzit e din por ata qe jan ende ne mjegull eshte koha te largojn at mjegull sa me heret me mir,qeveria kritikohet kur nuk investon ne kultur(libri i Rexhep Qoses) ose ndonje investim tjeter si eshte e mundur kjo ne duhet ta kritikojm qeverin nese e kish len anash Adem Demaqi simboli i rezistences per gjith shqipetare…

 • Humor 2014 , Video Muzik 2014 , Mp3 2014

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Une i postova disa kenge mp3 tek nen-forumi Muzik 2013 , e kur ta krijoni nen-forumin Muzik2014 nese nuk harroni me i vendos tani ne vendin e duhur ....tung flm per mirekuptim .....ktu e keni linkun 36 - Kenge mp3 te perzgjedhura [ Gezuar 2014 ]

 • 36 - Kenge mp3 te perzgjedhura [ Gezuar 2014 ] Jan edhe disa kenge qe jan publiku keto muajt e fundit Tetor -Nentor-Dhjetor. password : shqipet.eu ...versteckter Inhalt...

 • Humor 2014 , Video Muzik 2014 , Mp3 2014

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Vetem deshta me e dit qka u ba qe nuk jan kriju ende folderat e rinje dmth te vitit 2014 une deshta me i kriju tek humori edhe tek videot - ,mp3 amo nuk kam Aces , e thash kush mundet nese keni kohe mir ish kan me i vendos .......tung flm per mirekuptim

 • Po nuk e di sa jeni ju ne dijeni se kan qarkulu disa fjale , komente , deklarata ne opinion sa i perket burgimit te Adem Demaçit po citoj disa fjale nga komentuesit tjere qe kan komentu ne disa media ne internet ...... Adem Demaqi,po kur ky zoteriu "vuante" ne burgjet e serbise kishte laps ne dore,leter dhe shtrate per te fjetur,kurse te tjeret shqiptare te burgosur te asaj kohe u duhej derguar edhe buka e gojes prej shtepie,e sa per laps,leter e shtrat nuk behet fjale per ta...! Adem Demaqi gja…

 • Po ska lidhje burr edhe rrekllama me te dal nuk osht zor me e hjek , se te ju sdi qysh po e qet , veq te une e qet psh sa her e kqyri ndonje kanal veq ne fillim hapet rrekllama edhe e hjeki me X ,e mo nuk e qet rrekllamen veq nese e nderroj kanalin prap e qet e prap e heki me X , ski qka ban ma mir pak se hiq

 • O puna e pensionit , osht shum fell , se kur permenet Pensioni i Demaçit ka lidhje edhe me parat qe i ka marr Rexhep Qosja , sepse para disa viteve Qosja i ka marr disa para nga qeveria si shperblim per shenimet , edhe me ato para jan llogarit si pension edhe si shperblim qe me pas mundesi me i ribotu disa libra te tij qe kan humb gjurmet , e per me ja mshel gojen Demaçit kjo qeveri i ka jap pension edhe disa te mira tjera vetem e vetem qe mos me akuzu qeverine sodit , se kjo pun koxha fell u hy…

 • Adem Demaçi ka shkaktu shum polemika me nje deklarat qe ka dhan per ish presidentin Ibrahim Rugova . Por Shikone kete video se si ka reagu Mark Krasniqi per kete deklarat . E mundeni me komentu a jeni kunder deklarates se Demaçit apo pajtoheni me te. ...versteckter Inhalt...

 • i fort ish valla se qajo video osht ne telefonin tem dmth mbrem e bona ....sportat antazi edhe filmat .------veq prej tabletit po kqyrke fort sporti :d

 • Vetem desha te ju pyes a po ju bajn edhe juve keto programet e digitalbit edhe Tringut ne telefona Android , ndoshta eshte lajm i vjeter ky amo skam pas kohe dhe gjithashtu kam pas pak problem me PC , me passworda .........SHIKONE VIDEON ...versteckter Inhalt...

 • hmmmm kshtu komentet nuk i lexova , por une e kam shiku kete video para disa diteve , edhe deshta me jep mendimin tem , edhe pse nuk kam lexu shum ne lidhje me fen se si shkojne keto pune une prap po e ceki ky eshte mendimi im personal : Nje musliman i vertete nuk guxon te merr pjese ne lufterat tjera deri sa nuk cenohet prona e tij apo jeta e tij , kshtu qe muslimant shqiptar skan qka lypin ne ate vend jo veq ne ate vend por kuqdo qofshin jasht trojeve shqiptare skan qka lypin. Zoti i ndihmoft …

 • Pershendetje kumanovari13

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Urimit i bashkangjitna edhe une . :d

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  edhe mu pom qudit vallaa ...veq duhet me kqyr me provu edhe 1 her me ja formaty SD CARD ...e me bo extratct prej fillimi

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  ja spo ban offline me lujt....se ku po e instaloj .....tani kur po kqyna ne lojpo ma qet a po don me lujt me Wifi apo network carier ....hmmm e lash krejt se mka bo nervz ....flm wegas per mundin ....se gabimi qendron te une ndoshta se kam ba qysh duhet

 • llakillaki

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Kqyr bonja qaren diqysh se pernime ish kijamet , mos te provoft zoti se ma ron skish .....( ti hala nuk e ke provu e bon hajgare me njerin )

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  hahaha o a e ke pa nganjeher kur diqka ehste MOLL E NDALUAR ta kona ma shum , edhe une ndoshta si ta instaloj e mos mem pelqy e hjeki ....se tash e kam Real Racing 3 shum e mire qaty ne pun kur po kam kohe po e hupi pak kohe OKI WEGAS FLM PO E PROVOJ e tani te lajmeroj ketu ,,,,edhe flm per ndihmen .

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Ahaaaa e qaty koka problemi te OBB oki se po e provoj me kriju qato pra se sun e gjejsha kete folderin OBB, une mendojsha mos eshte nodnje file i veqant qe te lejon me lujt edhe ne rrjet ................... e dmth kjo loj eshte veq OFFLINE ME LUJT a po