Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • Kom kommmmmmm thash ma nuk hyn ne web jaaaa aaaaaaaa hahahah 2d8qtrm.jpg

 • Sante u banen 5 vjet hyrja e Zeshkos ne ket web 25i1753.jpg nxntpy.jpg NA ISHTE KUR ISHTE,TANI NUK ESHTE Guri thehet e coptohet, dashnija e njeriut s'harrohet Perderisa edhe frymen qe marrim e kthejm mbrapa, kjo dmth qe asgje nuk eshte e jona Dhe ne Fund Martesa eshte e gzueshme sa t'asht i gjalle "kumara"...................

 • мя_νєgα$™ po une mesit kishe me ba rahat E mira e hallkut e zeza e vetit E tash veten 23kc503.jpg

 • Pershendetje gjithveeee me renddddddddd Se rrall po hije se i kam do obligime keshtu koha nuk po me premton Info::::::::::: x20w90.jpg Me siguri ju ka marr malli me pa Zeshkon ksajde por ajo ndoshta ndonjeher hin me ju pershendet Vetum me ne fund i dul nafaka Eshte Feju dhe Martu I urojm jet t'lumtur dhe gjitha t'mirat ne jet dhe e falenderojm per punen qe e ka ber ktu ne web: edhe per respektin qe ka tregu me secilin prej nesh dhe shume ka me na mungu. Me punen e sajna webi ka qen thuajse Nr 1 …

 • Kjo AlbAppTV a duhet me pas resiver apo me paraboll a pa kabull ma akllatisni pak hahah Ju pershendes gjithve Kush e ka instalum AlbAppTV ne tel mos e fshini se tani hamamin aponjeka Aje tjetri TV shqip nerva t'shkon me reklama

 • Fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

  Dαנα_ѕωє™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  A jeni gjall ojjj mahall qysh ju kam pash neren se koxha moti sjam hi se nxan qeshtu me do pune shpresoj qe jeni mire hajde me t'mira selamm

 • selam....

  Dαנα_ѕωє™ - - ADMINISTRATORËT

  Beitrag

  Ju pershendes gjithve me rend mire se jeni kthy prej pushimit mire se ja keni fillu punes mire se ja keni nis prej 0 se KS te rrujn hahhahah Deshta me pyet kush eshte ky--- kumanovari13 ?

 • Daja_swe

  Dαנα_ѕωє™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  hhahahahahah marak kam pas to bollll po dicka me kan dal prej hujsh kur po i shef njeri shikone ket hmmmmmmm hmmmm

 • SHPORTA per SHQIP

  Dαנα_ѕωє™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  llaki a u lodhe i ke hije karate hahahah rrofsh te ka halla xhan

 • Çfare Veture keni !

  Dαנα_ѕωє™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  Me vozite kur marr naj rruge diku me shku duhet me marr nje thes buke me veti hahaha Vete Samkin ata kur e qes afer meje aje mahet per karrike edhe kamt tuj shtyp pod mundohet me frenu hhaha llaki qe don bana pazar i ndrrojm vetum dicka me dhan qysh thojshin yste dicka duhet me dhan e tash cka te lypi une nese pranon

 • xyous.jpg 30rlao0.jpg

 • INFO rreth Forumit

  Dαנα_ѕωє™ - - MODERATORËT

  Beitrag

  Info per gjithe cka jeni ktu Me Gonipower kemi fol per punen e forumit Goni nuk ka edhe kohe me u merr me ket lamije eshte njeri tuj punu ka tjera obligime Mos me zgjat shume Forumi e ka kohen me pagu ja 50 evra kushton ne vite Goni e as une se kem njet me pagu Une per veti skam kohe as me u merr me ket pune edhe prej qe e mbyllen megaupload me ktu su mbet send edhe nerva po me shkon u ranu i kan ba bashk serverat Keshtu e hapa ket Tem..... Cka mendoni me ja........... 1zbrqea.jpg

 • Pse maf a ki ti me kartel pse me u koqit Te une jo nuk koqitet po nejse une i kam 4 kartela Digitalbi Kta egjeli.com gjithmon i marun pjest e egjelit prej neve ne Daily i fusin ne portalin e vet por proplemi ehste qe po mi fshijn qaj far pisi Music OnAir

 • test

  Dαנα_ѕωє™ - - ADMINISTRATORËT

  Beitrag

  vKIPa.jpg Powered by VideoBam - Free Video Hosting

 • test

  Dαנα_ѕωє™ - - ADMINISTRATORËT

  Beitrag

 • t8l0yt.jpg Një video e xhiruar në fillim të marsit në konferencën për raportet izraelito-amerikane ka nxitur një lumë teorish për atë se presidentin e SHBA-së e ruan një reptil jashtëtokësor, i cili është i aftë të ndërrojë dukjen. Për të qenë puna edhe më keq, me një komunikatë kontroverse u paraqit edhe zëdhënësja e Këshillit kombëtar për siguri, Caitlin Hayden, e cila pati thënë se nuk mund t’i konfirmojë fjalët që dolën pas video xhirimeve, dhe se shkaku i kursimit të parave, çdo program për…

 • Me ken qen ja 10 minuta ne vend te Viqi nuk kishte me qen keq hahahaah

 • qrfywp.jpg 9l8ztj.jpg 1zly6o4.jpg Modelja braziliane Sabrina Boing Boing, e cila shumë herë ka provokuar me fotot e saj ekstravagante, këtë herë ka postuar në profilin e saj në Instagram disa foto, në të cilat i jep gji (mëkon) një viçi. Ajo shprehet se e ka bërë këtë veprim për të sensibilizuar njerëzit që të duan më shumë kafshët, transmeton Shekulli. Por shumë njerëz mendojnë se ajo i ka bërë këto foto për të tërhequr sa më shumë vëmendjen e mediave. Javën e kaluar ishte e impenjuar duke ushq…

 • 2mm7lu0.jpg Në makinë ndodheshin katër persona nga 27 deri në 66 vjeçarë, të gjithë shtetas të Kosovës, tre me qëndrim në Gjermani dhe njëri në Francë Me rastin e kontrollimit rutinor që i kanë bërë një makine e cila po vinte nga territori holandez, policët në Borken, Gjermani kanë pasur çfarë të shohin: në bagazhin e makinës ata kanë gjetur dy dele të lidhura, transmeton Albinfo. Në makinë ndodheshin katër persona nga 27 deri në 66 vjeçarë, të gjithë shtetas të Kosovës, tre me qëndrim në Gjerma…

 • ...versteckter Inhalt...