Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 5.393

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 4.519

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 3.047

DFX Audio Enhancer v11.113

0 4.574

Merr fund epoka e Windows XP!

0 4.789

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 9.434

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 7.944

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 864

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.800

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.181

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 973

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.704

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 861

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.573

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 818

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 908

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.623

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.595

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.087

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 857