Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 5.566

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 4.689

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 3.245

DFX Audio Enhancer v11.113

0 4.777

Merr fund epoka e Windows XP!

0 4.967

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 9.601

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 8.259

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 874

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.826

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.197

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 987

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.722

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 870

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.584

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 825

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 916

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.634

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.608

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.101

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 865