Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 5.909

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 5.043

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 3.552

DFX Audio Enhancer v11.113

0 5.124

Merr fund epoka e Windows XP!

0 5.320

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 10.099

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 8.843

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 948

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.945

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.308

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.050

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.842

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 935

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.671

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 878

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 962

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.717

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.691

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.145

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 930