Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 6.092

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 5.211

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 3.742

DFX Audio Enhancer v11.113

0 5.315

Merr fund epoka e Windows XP!

0 5.497

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 10.277

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 9.139

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 978

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.998

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.348

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.079

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.880

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 953

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.701

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 899

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 986

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.753

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.724

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.166

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 951