Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 6.962

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 6.154

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 4.779

DFX Audio Enhancer v11.113

0 6.334

Merr fund epoka e Windows XP!

0 6.416

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 11.272

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 10.986

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.013

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 2.085

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.433

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.121

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.930

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 985

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.747

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 925

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 1.018

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.811

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.786

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.202

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 976