Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 15.036

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 15.137

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 14.454

DFX Audio Enhancer v11.113

0 15.885

Merr fund epoka e Windows XP!

0 15.342

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 18.150

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 28.368

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.091

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 2.294

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.669

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.282

Krasniqi nokauton Dansonin

0 3.068

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 1.023

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.888

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 960

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 1.060

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.919

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.922

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.245

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 1.012