Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 19.954

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 20.748

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 20.325

DFX Audio Enhancer v11.113

0 21.578

Merr fund epoka e Windows XP!

0 20.698

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 22.721

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 39.059

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.126

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 2.428

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 3.813

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.392

Krasniqi nokauton Dansonin

0 3.153

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 1.036

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.966

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 975

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 1.074

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.973

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 2.026

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.268

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 1.022