Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 34.486

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 36.956

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 37.892

DFX Audio Enhancer v11.113

0 38.955

Merr fund epoka e Windows XP!

0 36.718

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 35.490

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 70.659

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.231

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 2.724

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.177

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.613

Krasniqi nokauton Dansonin

0 3.352

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 1.059

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 2.205

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 1.003

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 1.107

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 2.086

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 2.232

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.288

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 1.051