Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 46.224

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 50.127

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 51.847

DFX Audio Enhancer v11.113

0 52.605

Merr fund epoka e Windows XP!

0 49.589

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 45.970

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 96.052

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.315

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 2.969

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.473

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.803

Krasniqi nokauton Dansonin

0 3.535

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 1.079

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 2.378

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 1.021

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 1.126

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 2.187

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 2.422

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.308

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 1.068