Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 55.774

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 60.831

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 63.394

DFX Audio Enhancer v11.113

0 63.918

Merr fund epoka e Windows XP!

0 60.008

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 54.303

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 116.942

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 1.391

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 3.180

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 4.710

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 1.956

Krasniqi nokauton Dansonin

0 3.663

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 1.104

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 2.546

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 1.040

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 1.144

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 2.265

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 2.545

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 1.327

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 1.091