Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 831.

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • URIME, E URIME E URIME , e ishalla kan jete te gjat dhe te lumtur se bashku , e u trashegofshin , e ishalla nijme gjithmone lajme te mira per Zeshkanen , po edhe per tjert qe kan qen ne stafe kushdo qe martohet apo qe jan martu sepse me te vertet ky portal e pa pas 1 staf te mrekullueshem edhe e ka ende edhe pse pak obligimet familjare na kan largu nga interneti. Edhe pse jam kyq von ne kete portal gjithmon kam kalu mire me te gjith ne pergjithesi , veq kjo si femer qe ka qen e ka pas 1 pun ma t…

 • O qysh e kam cek edhe ne disa komente tjera , Ka me ardh koha qe keta mutat politikant e keta tjert qe ja majn vetit kishe na dikushi , e qe e kundershtuan politiken e Rugoves me bashkpunetor , e qe ua vrajten njerzit me shkoll , kolonelat , akademiket kan me i ik historis si prej vdekjes qe munohen me i ik , se mos i denoft ligji e pushteti kan me i denu nemt e popullit herdo kurdo .

 • Zitat von dreni1: „Zitat von ReD-BLaCK: „Zitat von dreni1: „PSEEE njerz po ju pengon e verteta kthehuni ne realitet baca veq po e flet te verteten qe nuk ka qen ndryshe dhe nuk mund te jet ndryshe se ka vetem 15 vjet dhe njerzit e din por ata qe jan ende ne mjegull eshte koha te largojn at mjegull sa me heret me mir,qeveria kritikohet kur nuk investon ne kultur(libri i Rexhep Qoses) ose ndonje investim tjeter si eshte e mundur kjo ne duhet ta kritikojm qeverin nese e kish len anash Adem Demaqi s…

 • Zitat von dreni1: „PSEEE njerz po ju pengon e verteta kthehuni ne realitet baca veq po e flet te verteten qe nuk ka qen ndryshe dhe nuk mund te jet ndryshe se ka vetem 15 vjet dhe njerzit e din por ata qe jan ende ne mjegull eshte koha te largojn at mjegull sa me heret me mir,qeveria kritikohet kur nuk investon ne kultur(libri i Rexhep Qoses) ose ndonje investim tjeter si eshte e mundur kjo ne duhet ta kritikojm qeverin nese e kish len anash Adem Demaqi simboli i rezistences per gjith shqipetare…

 • Humor 2014 , Video Muzik 2014 , Mp3 2014

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Une i postova disa kenge mp3 tek nen-forumi Muzik 2013 , e kur ta krijoni nen-forumin Muzik2014 nese nuk harroni me i vendos tani ne vendin e duhur ....tung flm per mirekuptim .....ktu e keni linkun 36 - Kenge mp3 te perzgjedhura [ Gezuar 2014 ]

 • 36 - Kenge mp3 te perzgjedhura [ Gezuar 2014 ] Jan edhe disa kenge qe jan publiku keto muajt e fundit Tetor -Nentor-Dhjetor. password : shqipet.eu ...versteckter Inhalt...

 • Humor 2014 , Video Muzik 2014 , Mp3 2014

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Vetem deshta me e dit qka u ba qe nuk jan kriju ende folderat e rinje dmth te vitit 2014 une deshta me i kriju tek humori edhe tek videot - ,mp3 amo nuk kam Aces , e thash kush mundet nese keni kohe mir ish kan me i vendos .......tung flm per mirekuptim

 • Po nuk e di sa jeni ju ne dijeni se kan qarkulu disa fjale , komente , deklarata ne opinion sa i perket burgimit te Adem Demaçit po citoj disa fjale nga komentuesit tjere qe kan komentu ne disa media ne internet ...... Adem Demaqi,po kur ky zoteriu "vuante" ne burgjet e serbise kishte laps ne dore,leter dhe shtrate per te fjetur,kurse te tjeret shqiptare te burgosur te asaj kohe u duhej derguar edhe buka e gojes prej shtepie,e sa per laps,leter e shtrat nuk behet fjale per ta...! Adem Demaqi gja…

 • Po ska lidhje burr edhe rrekllama me te dal nuk osht zor me e hjek , se te ju sdi qysh po e qet , veq te une e qet psh sa her e kqyri ndonje kanal veq ne fillim hapet rrekllama edhe e hjeki me X ,e mo nuk e qet rrekllamen veq nese e nderroj kanalin prap e qet e prap e heki me X , ski qka ban ma mir pak se hiq

 • O puna e pensionit , osht shum fell , se kur permenet Pensioni i Demaçit ka lidhje edhe me parat qe i ka marr Rexhep Qosja , sepse para disa viteve Qosja i ka marr disa para nga qeveria si shperblim per shenimet , edhe me ato para jan llogarit si pension edhe si shperblim qe me pas mundesi me i ribotu disa libra te tij qe kan humb gjurmet , e per me ja mshel gojen Demaçit kjo qeveri i ka jap pension edhe disa te mira tjera vetem e vetem qe mos me akuzu qeverine sodit , se kjo pun koxha fell u hy…

 • Adem Demaçi ka shkaktu shum polemika me nje deklarat qe ka dhan per ish presidentin Ibrahim Rugova . Por Shikone kete video se si ka reagu Mark Krasniqi per kete deklarat . E mundeni me komentu a jeni kunder deklarates se Demaçit apo pajtoheni me te. ...versteckter Inhalt...

 • i fort ish valla se qajo video osht ne telefonin tem dmth mbrem e bona ....sportat antazi edhe filmat .------veq prej tabletit po kqyrke fort sporti :d

 • Vetem desha te ju pyes a po ju bajn edhe juve keto programet e digitalbit edhe Tringut ne telefona Android , ndoshta eshte lajm i vjeter ky amo skam pas kohe dhe gjithashtu kam pas pak problem me PC , me passworda .........SHIKONE VIDEON ...versteckter Inhalt...

 • hmmmm kshtu komentet nuk i lexova , por une e kam shiku kete video para disa diteve , edhe deshta me jep mendimin tem , edhe pse nuk kam lexu shum ne lidhje me fen se si shkojne keto pune une prap po e ceki ky eshte mendimi im personal : Nje musliman i vertete nuk guxon te merr pjese ne lufterat tjera deri sa nuk cenohet prona e tij apo jeta e tij , kshtu qe muslimant shqiptar skan qka lypin ne ate vend jo veq ne ate vend por kuqdo qofshin jasht trojeve shqiptare skan qka lypin. Zoti i ndihmoft …

 • Pershendetje kumanovari13

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Urimit i bashkangjitna edhe une . :d

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  edhe mu pom qudit vallaa ...veq duhet me kqyr me provu edhe 1 her me ja formaty SD CARD ...e me bo extratct prej fillimi

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  ja spo ban offline me lujt....se ku po e instaloj .....tani kur po kqyna ne lojpo ma qet a po don me lujt me Wifi apo network carier ....hmmm e lash krejt se mka bo nervz ....flm wegas per mundin ....se gabimi qendron te une ndoshta se kam ba qysh duhet

 • llakillaki

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Kqyr bonja qaren diqysh se pernime ish kijamet , mos te provoft zoti se ma ron skish .....( ti hala nuk e ke provu e bon hajgare me njerin )

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  hahaha o a e ke pa nganjeher kur diqka ehste MOLL E NDALUAR ta kona ma shum , edhe une ndoshta si ta instaloj e mos mem pelqy e hjeki ....se tash e kam Real Racing 3 shum e mire qaty ne pun kur po kam kohe po e hupi pak kohe OKI WEGAS FLM PO E PROVOJ e tani te lajmeroj ketu ,,,,edhe flm per ndihmen .

 • wegas 1 pyetje per ty

  ReD-BLaCK - - MODERATORËT

  Beitrag

  Ahaaaa e qaty koka problemi te OBB oki se po e provoj me kriju qato pra se sun e gjejsha kete folderin OBB, une mendojsha mos eshte nodnje file i veqant qe te lejon me lujt edhe ne rrjet ................... e dmth kjo loj eshte veq OFFLINE ME LUJT a po