Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 63.

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • NAVIGON Europe v5.1.3 ANDROiD

  lax@ - - PNA & PDA & Navigacion

  Beitrag

  Flm

 • ndihm per samsung galaksi s4

  lax@ - - Kërkesa

  Beitrag

  une e dhash mendimin tim qka kam lexue qe 95% te apps ne googel store nga quelle te pa njohura jane te infektueme kaq desha me te thane sikur ne jailbreak per iphone qka ke ba e ke mare rrezikun mbi veti lexoje garantin e Samsung gylexy ma mire kalosh mire

 • Samsung s4

  lax@ - - Ndihmoni Njëri-Tjetrin

  Beitrag

  shokit nuk vpo e di qysh tew ka dal ty android 4.3 per Samsung galexy 4s vene vetem ne oktomber mos e ke ba ti demo se edhe une kam 4s po nuk kam update tash asht 4.2.2 kalosh mire

 • ndihm per samsung galaksi s4

  lax@ - - Kërkesa

  Beitrag

  por problemi eshte sipas statistikes te bere nga googel app(Play store) jane me virusa 95%dmth nese e deinstalon nga unbekante quelle aty me siguri edhte i infektuar ketu nuk eshte sikur ne iphone se me mac viret nuk jane kontabile kalosh mire vete duhesh me kuptue

 • kategori lojra The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena Version 1.0.1 linku ketu ...versteckter Inhalt... http://turbobit.net/qo1zfwgu58g8.html ...versteckter Inhalt... The Darkness II virsion 1.2.1 linku ketu ...versteckter Inhalt... http://turbobit.net/u2uc90akodcb.html ...versteckter Inhalt... Gangstar: Miami Vindication linku ketu ...versteckter Inhalt... http://turbobit.net/yeq4x5klox2a.html ...versteckter Inhalt... kategori social IM+ Pro linku ketu turbobit.net/d3qgkgk13c7z.html …

 • FIFA 13 by EA SPORTS

  lax@ - - Software & Applications

  Beitrag

  FIFA 13 by EA SPORTS Kategorie: Spiele Aktualisiert: 03 July 2013 Version: 1.0.9 AppAddict Version: 1.0.9 Größe: 1.48 GB gjuha: English, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish Verkäufer: Electronic Arts linku ...versteckter Inhalt... http://www.filepup.net/files/3b6mod1372915252.html ...versteckter Inhalt... linku turbobit.net/ue6hpr34l3ui.html ...versteckter Inhalt... PS iphone duhet te jete jailbreak se perndryshe nuk ban loja ashte s…

 • TomTom Europe vision 1.14 new

  lax@ - - PNA & PDA & Navigacion

  Beitrag

  TomTom Europe Kategorie: Navigation Aktualisiert: Apr 29, 2013 Version: 1.14 AppAddict Version: 1.14 Größe: 1.97 GB gjuha: English, Afrikaans, Bokmål, Norwegian, Catalan, Chinese, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Malay, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish Verkäufer: TomTom linat ...versteckter Inhalt... http://turbobit.net/atah2mmvt89b.html ...versteckter Inhalt... APO ketu ...versteckter Inhalt... http://www.filepup.net/files/Y…

 • NAVIGON Europe 2.5.1 Aktualisiert: Aug 05, 2013 Version: 2.5.1 AppAddict Version: 2.5.1 Größe: 49.2 MB gjuha : English, Arabic, Bokmål, Norwegian, Croatian, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish Verkäufer: Garmin Wuerzburg GmbH linku ...versteckter Inhalt... http://www.filepup.net/get/TPRe0vt1375732165/1377530367/NAVIGON_Europe__Garmin_Wuerzburg_GmbH___v2.5.1_Univ_os50_-kOtyara-bCPDA.Lr17…

 • Zitat von lax@: „Navigation,TomTom Apr 10, 2012 Version: 1.9 1.81 GB Gjuha; English, Catalan, Czech, Danish, Dutch, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish Linku ketu e keni linkun per navigon 2.5.1 filepup.net/get/TPRe0vt1375732…0_-kOtyara-bCPDA.Lr17.ipa ...versteckter Inhalt... apo“ Zitat von lax@: „Navigation,TomTom“ Zitat von lax@: „Apr 10, 2012“ Zitat von lax@: „Version: 1.9“ Zitat von lax@: „1.81 GB Gjuha…

 • haver nese nuk e kie iphone jailbreak nuk ban, e nese e ke ba jalbreak permes iTunes e ban download e e qel iTunes e lyp ku e ke ba download edhe e shtin ne iphon

 • ne Kafehane

  lax@ - - Humor dhe Barcaleta

  Beitrag

  Shkon njani ne nje kafehane i tendosur me pishtole ne dore Kushe ka fjet me gruan time ?????? nje nga fundi i kafehanes po thot si vetemeveti!!!!!! nuk keni plumba ??????

 • qe shokit ketu i ki te gjitha driverat per leptop toshiba toshiba.ch/innovation/download…CH&LNG=8&campaign=tapassp kalosh mire

 • valla pa e pase jailbreak nuk ban e iphone 5 ndoket vetem me sw 6.1 mundesh me ba jailbreak normal nuk ban nuk te len itune tung shokit

 • valla shkit nuk jan serverat e mi e nese per te njejten kohe bejne shume download shkon edhe ma kadale po durim se pa pare hahahah belesh

 • ky eshte navigon me i riu per iphone qe mundeni me shkarkue vetem shtetet qe ju nevoiten iphone duhet me qene jailbreak linku ketu billionuploads.com/krxzdbsevaij ...versteckter Inhalt... apo ketu sp3.filepup.net/files/UUQ7sGdd1367576236.html ...versteckter Inhalt... apo ketu sendspace.com/file/iexnuk ...versteckter Inhalt...

 • ketu e kini per iphone tomtom europe visioni 1,14 ketu turbobit.net/download/folder/1440758 ...versteckter Inhalt... apo ketu filepup.net/files/Yy9bh1367691063.html ...versteckter Inhalt... tomtom punon vetem me iphone qe eshte jailbreak shkarkim te mire

 • paj edhe me pas shlirue Kosoven vete tash edhe kengen ja kishum kendue vete, por mbasi nuk patum mundesi se as zani nuk na shkojke e as kangen nuk e dishum se nuk kem te forte e na u desht ndihma nga jashte Tash keta nga jashte po bajne exprimente po nja jam i bindur se na ne kosove nuk kemi humbur kurgja mbane mend, republik serbska nuk ka me pase se EU dhe SHBA e dine se qka sjell kjo nga bosnja e kane te kjarte se kane me pase gjithemone probleme edhe diqka tjeter per momentin nuk ban se po e…

 • pijaneci

  lax@ - - Humor dhe Barcaleta

  Beitrag

  Shkon njani gjithmone ne nje ksfe dhe pernjeher i porosite nga tri birra mbas disa kohesh kamerieri kurreshtare e pyeti pse tri birra per nje here po nja per veri nja per dajen ne tiran e nja per tezen ne zvicerr mbas disa kohesh nis e i porosit vetem dy pram ky kamarieri po e pyt, mo te ka vdek njani qe po i pin tash nga dy birra Jo jo zot mos e ba po une e kam lane birren

 • Savages

  lax@ - - Filma-German-English

  Beitrag

  shume film i fort ia vlen me shique

 • humor per te Qeshur

  lax@ - - Humor dhe Barcaleta

  Beitrag

  Duhet me i ndru rregullat e komunikacionit ne Prishtine. Kur ta kaloni rrugen, kqyreni kerin e jo semaforin. Nuk ka rast qe semafori e ka shkel ndonje kembesor. Nate, po bone telefoni i shtepis... Burri:- Thuju, nuk jam te shpia. Gruaja:- Ai eshte ne shtepi. Burri:- A je normal, a te thash me thon qe nuk jam te shpia? Gruaja:- Thirrja ke per mu! Po e percjell nana, djalin nga Drenica, per ne Amerik. Po kukat, po kane dhe kurqysh mu ndale. Djali tjeter po mundohet me e qetsu: Hajt bre nane se kth…