Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 4.509

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 3.709

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 2.277

DFX Audio Enhancer v11.113

0 3.665

Merr fund epoka e Windows XP!

0 3.998

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 7.315

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 6.125

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 774

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.581

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.739

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 840

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.401

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 743

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.444

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 742

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 783

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.478

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.447

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 936

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 764