Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 168.

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Win-8.1 Pro/Office/Project/Visio 2013 x64 VL AIO

0 +1 4.616

Rita Ora e Jessica Alba, mahnitëse në MTV Movie Awards

0 3.806

Njihuni me njeriun më të vjetër në botë, 179 vjeçari: Vdekja më ka harruar

0 2.299

DFX Audio Enhancer v11.113

0 3.792

Merr fund epoka e Windows XP!

0 4.100

Një Fotografi Që Demanton Bukoshin Se Megjithatë Fark-U Ka Ekzistuar!

7 7.661

kosovari!

Gjermani, shqiptari nga Kosova merr peng avionin, plagos me brisk stjuardesat

4 6.370

kosovari!

Blerim Demiri nga Ferizaj, i pari shqiptar që kryen sulm vetëvrasës

0 775

Ja si filloi konflikti me Kelmendët

1 1.583

kosovari!

Zbardhen emrat e 65 shqiptarëve që u nisën për xhihad në Siri

0 2.890

Ja si vuan Faik Fazliu për veteranët e UÇK-së!

0 848

Krasniqi nokauton Dansonin

0 2.524

Efektet që shkakton përdorimi i drogës

0 746

Gold AG paralajmëron "Shqiptar 2"

1 1.445

kosovari!

Fjalimi Qe Ndikoj Ne Ndarjen E Mitrovices .e Kujt Është Kosova Z.kryeministër?!

0 743

Kët shtepi secili ka deshir ta ket !

0 785

Foto nga dasma e Albin Kuritit

2 1.478

kosovari!

Armend Zemaj: Demaçi monstrum me ide staliniste

1 1.448

kosovari!

Windows 7 Ultimate SP1 Clean DVD Integrated März 2014 32/64-Bit Deutsch

0 +1 947

Policia: Dy të vrarë dhe gjashtë të plagosur në Pejë

0 765