Suchergebnisse

Suchergebnisse 1-20 von insgesamt 1.000. Es gibt noch weitere Suchergebnisse, bitte verfeinern Sie Ihre Suche.

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

 • Vetem 2 pyetje kam per ju qe po e mbroni me aq ngulm Rugoven. Nuk kam asgje kunder Rugoves dhe askujt tjeter. 1.A e ka qujt grup terroristash Ushtrine Çlirimtare ? 2.A e ka vizitu ndonjeher Prekazin Heroik? Ju pershendes kaloni mire.

 • Goni kete spo mundemi me gjet garant e kan mbyll.

 • Po bejn,amo tek sportet dhe disa programe te une nuk e transmeton zerin njejt me fotografi,zeri eshte para fotos,ndoshta kjo ndodh vetem tek une,njeher i kam shkru than se jemi duke e rregullu mo se si qka ka ndodh.

 • Goni ti e ki mendimin tend une timin,une fola me fakte,e di shume mire sepse e kam lexu historine por edhe kam ndegju shume per patriotizem,sepse jam rrit ne oda,por edhe e dijme te gjithe ne se gjate luftes ne Kroaci dhe Bosnje,i njofim edhe me emra njerzit qe kan shku dhe luftu dhe e dijm te gjithe se ata quhen "heronj",kurse kur eshte fjala me mbrojt 1 shtet islam ose islamin,ateher quhet "terrorist" kjo nuk ndodh pa nje qellim. Islami asnjeher nuk eshte "felliqur" dhe asnjeher nuk do felliqe…

 • Fiton Barca

  Moxxi - - Futbolli

  Beitrag

  I nderuar mos ti numroj te gjitha ndeshjet qe jeni ndihmu nga referi,po ti numeroj vetem 2 te fundit,Elche dhe Juventus,a e di si i keni fitu keto loj apo jo? Kurse sa i perket ksaj loje,po kjo ishte apo nuk ishte penallti,sipas teje ? <img src="2yv14iu.jpg" wcf_src="[url='http://de.tinypic.com?ref=2yv14iu']2yv14iu.jpg" alt="a>" title="a>" />

 • Fiton Barca

  Moxxi - - Futbolli

  Beitrag

  Barcelona është treguar më e fortë se Real Madridi në ‘el Clasicon’ e parë të këtij edicioni që u zhvillua në Camp Nou. Blaugranët fituan me rezultat 2-1. Ishte kjo një sfidë ku u vunë përballë njëri-tjetrit dy supertransferët, Neymar dhe Gareth Bale, të cilën u angazhuan nga minuta e parë. Dhe derisa uellsiani mbeti i heshtur, braziliani ishte njeriu që e vendosi ndeshjen. Mbretërit preferuan ta fillojnë takimin pa sulmues klasik, me Bale, Ronaldo dhe Di Maria që plotësonin vendet në fazën ofen…

 • Zitat von Gonipower: „Zitat: „Hajt po e jap edhe une mendimin tim si qytetar i lire me te drejta te barabart a Une nuk pajtohem me kete njeri,sepse te lesh familjen dhe te shkosh te luftosh ne 1 vend tjeter,mua personalisht nuk me duket ne rregull,duke e pare se ata kan mjaft ushtar dhe besoj qe me shume kan nevoje per financim dhe armatim sesa per ushtar,por me qudit fakti i juaj qe komentoni me aq mllef te madh,pse nuk komentoni kur shqiptaret ndihmuan Spanjen,Kroacine,Bosnjen,apo edhe shume v…

 • Hajt po e jap edhe une mendimin tim si qytetar i lire me te drejta te barabart a Une nuk pajtohem me kete njeri,sepse te lesh familjen dhe te shkosh te luftosh ne 1 vend tjeter,mua personalisht nuk me duket ne rregull,duke e pare se ata kan mjaft ushtar dhe besoj qe me shume kan nevoje per financim dhe armatim sesa per ushtar,por me qudit fakti i juaj qe komentoni me aq mllef te madh,pse nuk komentoni kur shqiptaret ndihmuan Spanjen,Kroacine,Bosnjen,apo edhe shume vende tjera,pse gjithmoni i urr…

 • Urime Festa e Kurban Bajramit

  Moxxi - - Urime

  Beitrag

  Aroma e Bajramit,Tingellima e Ezanit Deperton Thelle dhe Shpon Zemren e Muslimanit Mbreteron Gezimi dhe Hareja ne te Gjithve na Bashkon Feja Festen e Bajramit te Gjithve ua Uroj Posaqarisht VEllezerve e Motrave Selam ju Dergoi Ne Rrug te Delire Allahu na Udhzofte Xheneti Stacijoni Fundit Qofte.

 • Pershendetje kumanovari13

  Moxxi - - MODERATORËT

  Beitrag

  Nje urim edhe nga une,e gezofsh dhe e shtjerrsh postin e ri :D

 • Pershendetje

  Moxxi - - MODERATORËT

  Beitrag

  Ok Gonipower flm per sqarim,se njoni me tha mundesh me shiku me keta resivera qe i kem amo ne 13°shkall por edhe une nuk besova qe mundet spaku duhet me qen HD ok te pershendes kalo mire

 • Pershendetje

  Moxxi - - MODERATORËT

  Beitrag

  pershendetje te gjithve e kam 1 kerkes me shkrim prej Buki dhe atyre qe mirren me digitalb kam 1 pyetje dhe 1 kerkes programet e sportit te digitalb supersport a bejn ne S500 dhe nese po a mundet dikush te mi jap frekuencat nese ka mundesi Ju faleminderit per mirkuptim

 • Film Islam

  Moxxi - - Kërkesa Filma Shqipë

  Beitrag

  Pershendetje i nderuar,mund ta shikosh ketu eshte me pjes ne youtube,por eshte me titra english,nese e gjej edhe shqip e postoj. Omeri r.a (kliko ketu) Ose gjermanisht

 • Fijuuuuu

  Moxxi - - MODERATORËT

  Beitrag

  Faleminderit Vegas,i kam gjet edhe disa kapituj tjere.por kam deshir ta gjej komplet nese eshte e perkthyer,edhe ne buhariu.com kishte shume hadithe,por nuk e di a eshte i tere libri apo jo.

 • Thenja e Dites !!!!

  Moxxi - - Tema te Lira

  Beitrag

  "Nëse dëshironi ta shkatërroni një popull pa luftë, lëreni imoralitetin dhe lakuriqësinë të bëhen të zakonshme për brezin e ri".

 • Fijuuuuu

  Moxxi - - MODERATORËT

  Beitrag

  Zitat von llakillaki: „Moxxi shiko kur ti gjojsh ti mi gjun edhe mua Hahahhahahah Ti vetem kur ke me lyp dicka hyn te hong qeni te hong “ Kishe po mi gjon ndokush ketu ok kur ti gjoj ti gjuj,veq priti ti qe t´bijn n´tok Jo bre po hy kajher amo spo jeni ksajde,rrall po hy amo spo osht kerkush. Te pershendes kalo mire,nese i gjon rasisht,postoj ketu ne portal ;)

 • Fijuuuuu

  Moxxi - - MODERATORËT

  Beitrag

  O popull a jeni gjall bre qysh jeni qa jeni kah bani,qysh po e kaloni ne keto dite te nxehta Kush mirret me shume me hadithe,nese keni mundesi dikush me ma gjet librin Sahih Buhariu dhe Muslimi,ne formatin pdf nese ka mundesi,ju faleminderit per mirkuptim

 • Zitat von ymeri: „Po ta lexonit nga Sami Frashëri librin "PËRHAPJA E ISLAMIT" do ta kuptoni shumë më qartë se ai nuk është përhap me dhunë ashtu si e kemi mësuar në mësimet tona shkollore.......Si pas Samiut përhapja e Islamit vetvetiu pa dhunë dhe pa domini ushtarak ka qenë shumë e sukseshme dhe është shtrir në pjesët që kur nuk kanë qenë nën Kalifatin Islam apo të Perendoris Otomane.....Ështe e vërtetë se shqiptarët kishin filluar ta pranoj islamin para se të vij formacionet e para osmane.....…

 • Pershendetje Zeshkane,shume teme e qelluar kjo,tash e pash rasishte edhe po i tham njo 2,3,4,5,6 ose 7 fjale Une mendoj qe ne shqiptaret jemi konvertu ne Islam,pasi qe na u ka pershtat shume neve,psh islami nuk e deshiron dyfytyresine,ashtu edhe ne si shqiptar,islami nuk e deshiron pabesin,ashtu edhe ne,islami nuk lejon diskriminimin,ashtu edhe ne,islami e deshiron burrerin,ashtu edhe ne,islami e deshiron moralin,karakterin,ashtu edhe ne,e shume e shume gjera tjera,pra thjesht na u ka pershtat s…

 • Obamën e ruan një jashtëtokësor

  Moxxi - - Kuriozitete

  Beitrag

  Shum eshte e vertet,mua me ruajn 2 hahahahahahaha Une per veti nuk i besoj ketyre prrallave dhe mendoj qe krejt keto foto,video,deklarata kinse ka jashtetoksor,jan te publikuara nga vet ata,per ti konkretizu planet e tyre djallezore.