Themen mit dem Tag „Daja_fim“

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Mfl mosë e kini Humorin kurë Sabri Fejzullahi thotë n'malë

0 794

Daja_swe shumë keqë e paska hanger qikjo po ja vidhka krej qumshtin?

0 80

Çka Jeni Duke Ngranë Ose Çka Do Të Pregaditëni Për Darkë Sonte ?

33 392

Moxxi

Sa Falamujë janë hanë , dhe kujna Flamuj janë hanë ?

0 59