Nicolas Cage, edhe në një triler

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Nicolas Cage, edhe në një triler

   [Blockierte Grafik: http://i29.tinypic.com/2hro66e.jpg]

   Vetëm pak ditë pasi nënshkroi kontratë për të luajtur në filmin e animuar 3D, “Drive Angry”, aktori Nicolas Cage ka zgjeruar apetitet për të luajtur edhe në filmin “The Hungry Rabbit Jumps”, një triler që do bëhet me regji të Roger Donaldson.

   Skenari ka në qendër një njeri gruaja e të cilit është viktimë e një krimi brutal. Ai pastaj ngatërrohet me një organizatë kriminale. Xhirimet e filmit pritet të fillojnë në Neë Orleans në janar. Tobey Maguire do të jetë producent i filmit.

   Cage duket se do ta bëj një shtëpi të re në Louisiana. Ai xhiroj në këtë vend filmin “Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans”, pastaj filmin “Rabbit” dhe “Drive Angry” që do të xhirohen në prill.

   Regjia e fundit e Donaldson është trileri “The Bank Job”.