**Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

• **Qfar do Beni nese dini se mbrenda 24 oresh do Vdesesh..**

---------------------------------------------------------

-Un po filloj e para do mundohem sa do pak me ju tregu se si ato 24 ore kur ?

ti kaloj dhe qka do bej.

-1-´Do doja sa ma shum me familje me kalu koh po as qe kisha fjetur ato 24 ore.

-2-Do shkoja tja Rregulloja veti VENDI se ku kame ra nbas 24 oreve hahah me ba konforno.

-3-Do doja me ba nje instlim te fort nentoksor me te gjitha se pa pc nuk do shkoj atje hiq.

-4-Do ha deri sa te kopi se atje ka me agjeruuu shummm

-5-do pi rebbulll pa nderpre se atje kam taj mo energji te mjaftushme pa leviz hiq hahaha

-6-do doja te ligem para se te shkoj se hmmmmmm pa u lig nuk vdes ahhah.

-E ju si mendoni keni nje mendim te till ?

-Dhe qka do beni nese e dini se mbrenda 24 oresh do shkojsh te dajet hahah -vdesesh .

• uffffffffffffff Nake jgjzjg jgjzjg jgjzjg kqyr kur e ki Trenin me Lajmron me hert bile t'pakten
      me pi nja Gjygym Qaj hahah, jgjzjg VERSHIM VERSHIM.
      Une them shyqyr Prej Zotit qe nuk e di kur.
      se send nuk kisha ba veq drejt isha shku atu ku eshte Parkingu
      nje Terrnakop edhe gjys Kacije me veti
      keshtu qe nuk e kisha ba telashe kerkan.
      Edhe qato 5 oret e fundit isha hi ne web i kisha Kontrollu gjithat Temat
      jgjzjg edhe tani e kisha thirr Samkin me pi Ruski Qaj deri sa te shterren Gjygymat hahah
      Prap them se pak Shaka, se shyqyr qe nuk e dimi
      se tybe nuk ka kush qe jep pergjigjeje te Sakt hmmmmm !!!
    • shume teme e qelluar.. eshte njefar shake qe bon pune me ket teme...

Nje Mjeke e thirre Pacientin e tij qe ka smuj te pasherueshme dhe i e kom ni Lajm te keq dhe nje Lajm te mire per ty.. cilin po don meta thon se pari... aj thot po thuma lajmin e mire se pari... mjeku i thot qe ke vetem 24 Ore per me jetu... pacienti gati i bjen pika ne zemer dhe merzitet shume dhe e pyt mjekun nese ky eshte lajm i mire kurfar lajmi per mua nuk mundet me kan lajm ime i keq se ky.... Mjeku ju pergjegjet kom harru se eshte duft met thirr DJE e mot tregu...

Seriozishte nese e kisha dite se kom vetem edhe 24 Ore te jetoj nuk besoj qe kisha bo diqka tjeter perveq se sa me shume te kaloj ato oret e fundit me ata njerz qe i dua me se shumti ne jete...familjen time

O sa mire me qene Shqipetare
      / Proud to be Albanian
    • Daja_swe™ schrieb:

uffffffffffffff Nake jgjzjg jgjzjg jgjzjg kqyr kur e ki Trenin me Lajmron me hert bile t'pakten
      me pi nja Gjygym Qaj hahah, jgjzjg VERSHIM VERSHIM.
      Une them shyqyr Prej Zotit qe nuk e di kur.
      se send nuk kisha ba veq drejt isha shku atu ku eshte Parkingu
      nje Terrnakop edhe gjys Kacije me veti
      keshtu qe nuk e kisha ba telashe kerkan.
      Edhe qato 5 oret e fundit isha hi ne web i kisha Kontrollu gjithat Temat
      jgjzjg edhe tani e kisha thirr Samkin me pi Ruski Qaj deri sa te shterren Gjygymat hahah
      Prap them se pak Shaka, se shyqyr qe nuk e dimi
      se tybe nuk ka kush qe jep pergjigjeje te Sakt hmmmmm !!!

hahahahahaa dajoooo Trenin e kam pak para 24:00 qaty dikund niset aj viron po nuk e lo kurr per pa ju tregu ani ani ani

Samkit kurr se lo pa i tergu se aj me rrin taj vetem mbas plemes hahahahahaah se pa pi qaj ruski

ncukkk me shku ne parking hahahahahhahahah

E me vershuuuuuuuuuuu totalisht hahahha nja 15 me ni vend hahahahhahaah

Por dajooo degjova se biletat ishin shit deri me ni afat te pa sakt kshtu qe bileta nuk ka edhe qaj kam me pi pa tut hahahaa

ooooooooooooooooooo nje terrnakop me at ta kishna thy kryt ahhahahahhahahaha ku i gjon do fjal si thojni ju vershimmmmmmmm

vershimmmmmmmmmmmm totale hahahahhaah
    • Ato 24 orë AAAA pojë vallahin isha mundue me i mledhë BIJAT e web faqesë se hala nukë i komë pae deri sa ti kisha gjetë isha mundue e me njoftue me to , e isha përshendetë , e që nukë i gjajë bijat due me than spo due me dekë njëher po e lana tjera herë se shkojë me zigë tyne tani ,gagagagagagagg mfl për shaka se atu nukë munë e dinë kerkushë kurë ka me dekë , se masë pari ja kisha marue vorrin veti e tani qka qonë zoti tung Respektë. :thumbup: i komë thanë Gonit qitna edhe dy gishta ,se veqë gishtin e Hashimit na ka qitë hahahahahahhaah
      Vetum këtu Baco në shqipet.eu
    • Cassapra schrieb:

oo njeri shkoni ka udha e drejt e zotit lerenime keto tema mos e mashtroni veten

--qyqy o njeri po o njeri ti qka po i rrasss hunt gjithkun pash at besim qe e ke

po ti besooo e e ke per vete edhe njooooooooo kurkush nuk munt tja perpunoj tjetrit jeten

na ketu bajm kqa dojm merrem me ksi temash merrem edhe me temaaaa qe te kallin me ka kret

po ty nese nuk te pelqej mundesh me i mbath do kpuccc edhe me ja shkelllll .

• PERSHENDETJE I NDERUARI CASSAPRA SHOKUT TE KUPTOJ SHUM MIR QE NDOSHTA TE KA LENDUAR KJO TEM
      POR GJDO NJERI E JEP VETEM MENDIMIN E VET DHE ASGJE TJETER
      SE SA I PERKET FES ISLAME ATU KE PLTESISHT DREJT SE VETEM A`LLAHU GJLENESHANE HU E DIN DITEN KOHEN DHE SEKUNDAT SE KUR DO TE NA MERR SHPIRTIN
      SE SIPAS MENDIMIT TIM GJDO NJERI ESHTE KA HIN NE GJYNAH POR EDHE TI GJITHASHTU SE E DIN MA MIR SE UN SE QKA JON TE LEJUME NE FEN ISLAME .
      QE NE FE ISLAME NUK JON KETO TE LEJUME SE KETU NUK JEMI KA MBAJM VAJZ POR PAK HAJGARE TE KIEMI ,
      SE SA PER VEDKJE NUK KEMI KOH ME U MIRR ISHALLA ALLHU TE NDIHMON I NDERUAR
      E TI FAL GABIMET QE JE KA I BON
      SE SECILI NE DITEN E KIJAMET DO TE PERGJEGJUM VETEM PER VETEVETEN E TE LUTEM
      MOS OFENDO AS KEND ME FJAL
      PERSHENDETJE TE PERZEMERTA NGA ALDIN
      Përshëndetje Anëtar të nderuar shqipet.eu & Haverat.org > Nga Aldin

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von Aldin ()

• von Cassapra Gestern, 15:27
      vetem ato qafirat hapin kesi lloj temash, pervec zotit te madh All-llahut askush nuk edi edhe pik !!!

Ti Djalo apo Zotri sdi qa me t´thir....
      ta terhoqa vemendjen dhe me nje tem tjeter....
      Nese nuk te pelqen nje tem ske nevoj me komentu aspak....
      mbaj komentat e tua per vete ateher..
      e jo me ofendu te tjert...
      respekto qat Fee qe kee.. se me qeto vepritmet e tua mos mendo se ke me shku ne xhehnet...
      Ajo asht e ditur se vetum Allahu e din se kur dot vdesim..
      po kjo asht veq nje tem e thjesh qe bajm nganjeher dhe hajgaree...
      Se ndodhemi tek tema jeta dhe vdekja e jo tek Feja Islame...
      Shpresoj qe mos ofendosh ma askend se perndrishe e ke nje ban...
      ♥♥♥♥♥♥ "Nëse më duhët të zgjidhja në mes frymëmarrjes dhe Ty ....
      ...unë do të zgjidhja Ty sepse Ty më je frymëmarrja ime". ♥♥♥♥♥♥
      ███████████████████100% Shqipet.Eu
    • hello une me dit se vdes edhe 24 ore,

a dini qka kisha bo?

e kisha organizu cermonin e vdekjes keshtu qe mos me pas familja pun mbas vdekjes time,

edhe i kisha pa kejt familjen tem isha q`mall me ta,

edhe cermonija ja kish fillu per vdekjen time (zot mos e ban) :)

pershendetje.