Renaulti mbetet në Formula 1

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Renaulti mbetet në Formula 1

   Pasi që Federata Ndërkombëtare e Automobilizmit e ka dënuar me kusht në kohëzgjatje prej dy vjetësh, skuadra e Renaultit ka konfirmuar se nuk do të tërhiqet nga Formula 1.

   Kompania jonë mbetet në Formula 1 dhe do të vazhdojë të jap maksimumin e saj për përmirësimin e rezultateve të skuadrës dhe progresin e garave në Formula 1 në përgjithësi", thuhet në kumtesën e Renaultit.
   [Blockierte Grafik: http://i50.tinypic.com/2le2wzn.jpg] Mirë se erdhët në Oden Folklor-Shqiptar-Burimor Video, & CD, & Kaseta me Shirit C9000 Vetum të Rambo6!