Ankündigung Ju qe postoni filma,antar e staf...LEXONE ju lutem

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Ju qe postoni filma,antar e staf...LEXONE ju lutem

   Pershendetje antar te nderuar...
   Kisha nje propozim reth Filmave Gjermanisht dhe Anglisht dhe ju kisha lut qe tju permbahemi disa regullave,se ndodhin probleme mandej..
   Filmi qe postohet ne web qfardo qoft anglisht apo gjermanisht duhet me postu veq me emrin original,perndrishe i perpunohet titulli.
   shembull ---->> [b]Anglisht -->
   The Tournament 2009
   e jo me ------->> Anglisht --> Coffin Rock (2009) DVDRip
   se ateher me qen duplo nuk na del qe asht edhe njeher i postum..
   un edhe vet kam postu mbas emerit ja kam ngjit DivX , TD , TS etj.. po tash e tutje ju lutem te kem kujdes gjith..

   dhe sa i perket verzioneve..
   xhdo njeri nga ne stafi,kush te ket verzion ma te mir reth filmave mundet lirisht te hij dhe te perpunoj temen.
   sh.m.b. me ja ndru linkat etj.

   Besoj se sdot ket keqkuptime...
   Pershendetje te perzemerta nga Stafi Shqipet.Eu [/b]
   ♥♥♥♥♥♥ "Nëse më duhët të zgjidhja në mes frymëmarrjes dhe Ty ....
   ...unë do të zgjidhja Ty sepse Ty më je frymëmarrja ime". ♥♥♥♥♥♥
   ███████████████████100% Shqipet.Eu

   Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von AgronBossi ()

  • Rin@@ propozim me vend....e une kisha dhane edhe nji propozim per Adminat apo kush mundet me kry kete pune,qe filmat qe jane te shlyer nga vet autori apo nga dikush prej stafit,te mos figurojn hiq,e jo shoh atje ka filma te shlyer nga portali po ende figuron aty se kush e ka postu e kush e ka shlye postin me arsyen pse eshte shlyer ai post..mu po ma merr mendja qe me mire,ok,te jete 1 ose 2 dite aty sa per ta pare autori se ju ka shly posti amo pas 1-2 dite te hjeket kejt posti qe te mos figuroj fare,se disi po me duketk si rremuje atje pa nevoj...ky ke vetem nji propozim...si ne parlament a...hahahh....
   Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
   - Një Zemër para se ta thyesh...
   - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
   - Një Fjalë para se ta thuash...
  • shum rregull e mir po dhe isht kan ala ma mir me prafix te shtohen Si Top Kino filmat se vetem titullat nuk edin njeri a esht i qe mendon titllat me ishkru te paster pershkak kerkimit dupell ide e mir po dhe keq pa prafix si filmat aktuall ose viti te shtohet
   si psh...
   Prafix ( 2009 - Gjermanisht) Final destinacion 4
   Prafix ( 2009 - Anglish) Final destinacion 4

   kshtu mendoj se ashtu nuk edin njeri cillit vit asht dhe don dikush me kqyre filem te ri tasht smun njeri me hij te gjitha temat me kqir pershkrimin bile do pershkrime nuk kallzojn as dat as kurgja vetem shkrim permbajtja e filmit...... :cursing:
  • Haver është e cekur që në titull të ipet eventualisht viti i prodhimit të filmit,
   mu për atë që të dihët se i cilit vit është,por jo edhe të ipën të dhëna të tjera si DVDRip,DViX,XVideo..etj,
   këto të dhëna nuk ipën në titull por në info mbreda postit,sepse po i ipe në titull do të ketë shumë dupllo,
   e do të bëhet rrëmuj nga portali prej dupllove,a sa i përket anëtarëve se do të "lodhën" duke ju hy temave në
   kërkim të filmit të dëshiruar,të lutëm,atëher ai që dëshiron një film dhe i vjen rënd të kërkoj më së miri le ta
   len adresën e banimit dhe ne me Postë ja dërgojm në shtëpi...të lutëm...
   secili film e ka emrin dhe vitin e prodhimit në titull,gjë që është e mjaftueshme,
   dhe me një klik të vogël mbi titull infot i gjen mbreda postit,
   shumë e thjesht....
   Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
   - Një Zemër para se ta thyesh...
   - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
   - Një Fjalë para se ta thuash...
  • hahahahah adressen tem ta kisha dhan nese mi dergon orgjinal DVD9 OSE bluray 50GIGA ahahhaa pak hajagre
   nejse per ashtu qe thuhe viti i prodhimit qe e shtoni ne fund mir eshte vetem shof disa qe nuk ju shkrujn..
   respekt per punen qe bani po dhe nje propozim edij q gonipower i priton po qish jan ba temat e filmave 100 site ka pun po ma mir tasht se sa von dikur bahen 200
   kisha nje propozim Rubrika mir eshte Filma german anglish
   po nen Rubrik si persh....
   Filma -German-English
   - Action
   - Thriller
   - Horror
   - Easter
   - Top Kino ---> film pas muajit Munden te zhvendoset
   - DVD - R orgjinal
   - Bluray HD

   Kaloni mir dhe suksese :D
  • hahahah..po haver pse jo vetëm më trego se cilin film me ta dërgu..hahahh
   po haver veq në Rubrikën Filma German-English nuk janë të rënditur kërkun hiq sipas zhanreve,
   e merre me mend haver atëher se si ishin gjindur anëtarët po ti rënditmi sipas zhanrit...
   ishin hup nëpër portal duke kërku një film si pulat në mbramje...hahaha
   e mirë e ke për besë se ka disa në titull i shkruan gati të gjitha të dhënat po vetëm ato që duhët nuk i shkruan...
   kështu që ma merr mendja se mjafton në titull të shkruajm titullin origjinal pa shtesa
   dhe vitin e prodhimit..leht do të kem ne që postojm të mos bëjm dupllo,
   po edhe antarët do të kenë më leht të gjejn filmin e kërkuar...
   të përshëndes haver....
   Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
   - Një Zemër para se ta thyesh...
   - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
   - Një Fjalë para se ta thuash...