Angepinnt Kame probleme nuk po di si ti shkarkoj ndihme?

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • o kuku kryt don mem dal pi venit kur ja keni niss .

   as un valla asnja sun e kum pa i lexova qetasht krejt postimet qka i keni qu .

   tasht spo di cilen me provu uhauhha .

   u knaqa shkarko ata shkarko keta me ne fund hala sen skam po si ta shkarkoj ata qe duhet qe me fund ju tregoj cila tek .

   ahh pleqniiiiiiii ( 21 vjet ikam e hala su msova me keto sene )

   nejse veq deshta me ju pershhhh flmm per komente sheqyr qe ju kemi juve

   se qka kishmi ba pa juve .

   Ju pershendesssssssss

   Loreta Belgjike
  • loreta shkarkohe bre qik shembull diken nese ika 2 pjes 2 pjes endame humori me winrar ather te duhet me i shkarku 2 pjes

   pastaj kur ti mersh 2 pjest i qon shembull ne ekran me nje ordner folder bash i shtin ati dhe hin winrar.de shkarkoje programin ja ktu kliko shkarko tani kur te instalosh kete klikon mbi njeren qe ike shkarku dhe eban enpacken dhe te del humori nese smundesh me shiqu vetem zerin ater mere vlc play ne chip.de ose nje codeck pack
   me kaq asht shum thjesht po duhet pak me mundu deri sa te kuptosh tani ka me tu dok si kur lun me bebe :D
  • JA ME NE FUND E MSOVA TRUS ATY MER KETA MER ATA QAQ KEHT ISH KAN E NUK E KISHNA DITE .

   JA TASHT KAM ME HARGJUE KREJT RJETIN TYBE DEJ TI MAR KREJT

   PSSS!!!!!!!!! ME MEGAUPLOAD MA SHPEJT I MER PJES SE TJERAT ISHIN ME TE NGADALSHME .

   JU PERSHENDESSSSSSSSSSSS QAJANI JA U SMOVA TYBE I INSTALOVA NJA DY WINARA TASHT TA GJEJ CILI NUK BAN SE PE BOJ DELET NAJKA ATA QE PO PUNON :d POR PRAPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP flmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

   huauuha ( i vitova nja 50 euro se babi ka pas me i ble te gjithash tasht dada loret i shtin 50 euro ngjepp mi jep mue nven se atynve te dyqanit :p huauuha .
  • Pershendetje para nderin qe edhe une te tregoj se te njetin probelm e kam edhe une siq e ceken edhe keta koleket ma haret qe nuk hapen humoret por une nuk them se te gjith nuk hapen por disa nuk hapen se te gjitha programet i kam qe per te hapur nje vido por problemi qendron se kush i ka postu keta humore te do disa ka be gabim ok.   Me rrespekt

   Bislimi
  • Përshendetje shqiptar kudo qe jeni problemi nuk mundet mu kan te shqipet.eu se nese un edhe disa shok nuk kan problem problemi asht tek ju.

   por atyre qe nuk ju bajn ata kan nevoj per ndim opo një skjarim se si shkon apo ka problem kupjuteri

   SHQIPET.EU JENI ME TE MIRET VEQ VAZHDONI SE NA KNAQET ;)
  • Mfl shokë nukë është ky vendë për ankimë , a po punonë linku a jo , mfl shokë ju ankohni dhe nukë tregoni cili humorë p.sh. Ju lutem aty ku nukë ju punonë linku shkruni dhe tregoni përoblemi , dhe ju ndihmon , ai personë që e ka vendosë ose postue e she që ka përoblem dhe ju tregon qka me bae , përveti nukë po komë përoblem t'gjitha i komë marrë dhe si po delë këtu po i rrie mbi kërye dhe po e marrë minutin nukë po ja fali shkruni aty te HUMORET apo te Sharkija apo te filmat , dhe e dinë ata që kanë vendosë dhe e kontrollonë tung kaloni mirë dhe ishalla ju pëlotsohet desherira t'gjithve.
   Vetum këtu Baco në shqipet.eu
  • tung te gjithve

   pershedetje te gjithve e kam nje problem e nese mundi mem tregue per qfare asyje nuk pom me benje humrat e ri tash per 8 mars 2010 sdi po lypin

   kod sdi per qfare kodi e apo qka oshte se te tejrat jan super krejte vetem ky oshte njer probelem i vogel nese mundi mme zgjedhen falimiderite per mirkuptim tung kalofshni mir ju pershende persheva hehe tung
  • altin_arlind schrieb:

   Te gjitha Humoret qe jan ne shqipet.eu,punojn asnje prej humorev nuk kan problem as per shkarkim e as per me e dapaketu,dhe te gjitha punojn .
   Siq e ceku Daja_Swe ka disa ketu hyn e marrin vetem nje pjes edhe normal se nuk te depakotohet nese se ke humorin komplet.Shiqoj Humoret mire ,shiqoj se cilat pjes i ke edhe hyn e merrij atu pjes qe te mungojn,te gjitha humoret i qet windows player,vetem nje humor te duhet ta installone VLC player ose DIVX player se te gjitha i kam marr asnje ska problem.
   Shiqo mire se problemi eshte te ju e jo te shqipet.eu
   Te Pershendes e qdo tmire
   Me shumë falenderime për të gjitha postimet jeni më të mirët dhe urime më të mira për Vitin e Ri....

   me falni e kam vcl player po nukm po me qelet humori i stupcav 2011 si ta baj me winrar flm per mirkuptime
  • Daja_swe™ schrieb:

   Shokut sa per fillim Temen nuk e ke hap ku duhet!
   e sa per humore d.m.th vetum ti edhe do veta pak jan qe ankohen
   po shikoje mire sa veta kan shkarku edhe nuk ankohet e nuk mundesh me than ti qe proplemi eshte te ju.
   ata te cilet po ankohen, sa per fillim nuk kan instalume WINRAR edhe nuk di cka eshte winrar
   edhe e 2-ta shkojn e shkarkojn nje Part 1 pershembull e thot nuk po hapet video
   ku me u hap Video qe nuk i shkarkojn Partet komplet
   edhe masi i shkarkon partet nuk din me i depakitu
   kur i depakiton thojn nuk po mi lexon Videot
   ateher ka shume programe qe i lexon Videon
   ateher instaloje VLC
   LEXOJ MIRE QETO SHOKUT A I KI TE GJITHA QE I CEKA , E MOS THUJ , JO GABIMI ESHTE TE JU!!!
   a ban ndim deshta meshkarkue konterstrike 1.6 ama nuk po di
  • pershendetje juve te gjithe stafit i kesaj webfaqe nese keni mundesi me i gjet disa video te vjetra te adelines qe nuk jane ne youtube si p.sh aty ne telebingo 2001 ne starbingo ne rtv21 etj etj me tregoni ne msn pleassee gjeni nese muni ok ju pershendes kalni bukur.... nga bajram morina
  • Pershendetje ardi10 tregom cilin humor e ke shkarku qe po ta qet 30 minuta edhe tregom se sakt sa minuta i ka humori deri ne fund haver
   nese te dalin keta minuta si i kam cek me posht per keta humore atehere je duke i shkarkuar komplet

   se nese e ke shkarku humorin Gezuar Me G5 pj. 1 - 2012 ky i ka (41 minuta )
   ndersa Gezuar Me G5 pj. 2 - 2012 i ka (39 minuta)

   kurse keta humore Gezuar Me Zyren Pj.1 2o12 ky i ka (35 minuta)

   ndersa Gezuar Me Zyren Pj.2 2o12 ky i ka ( 33 minuta)
  • Gσηι_ѕωє™ schrieb:

   Pershendetje ardi10 tregom cilin humor e ke shkarku qe po ta qet 30 minuta edhe tregom se sakt sa minuta i ka humori deri ne fund haver
   nese te dalin keta minuta si i kam cek me posht per keta humore atehere je duke i shkarkuar komplet

   se nese e ke shkarku humorin Gezuar Me G5 pj. 1 - 2012 ky i ka (41 minuta )
   ndersa Gezuar Me G5 pj. 2 - 2012 i ka (39 minuta)

   kurse keta humore Gezuar Me Zyren Pj.1 2o12 ky i ka (35 minuta)

   ndersa Gezuar Me Zyren Pj.2 2o12 ky i ka ( 33 minuta)
   O haver :D qashtu osht me qata minuta pomi donwloadon! po dojka me than zyra pjesa 1 & 2 osht DVD 1? nuk i paska pra 2 DVD a