Angepinnt Kame probleme nuk po di si ti shkarkoj ndihme?

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Kame probleme nuk po di si ti shkarkoj ndihme?

   pershendetje jeni shum te mir, kisha pas deshir nje sqarim ne lidhje me humorat 2010 disa jan ne rregull kush ti shkarkoj e disa nuk jan ne rregull nu hapen a ka mundsi me dit pse une besoj se gabimi eshte tek ju se une posedoj te gjitha programat qe i hap videot po humori po shkarkohet ne munges te fajllave ju lutem rregullone tung nga toni
  • Shokut sa per fillim Temen nuk e ke hap ku duhet!
   e sa per humore d.m.th vetum ti edhe do veta pak jan qe ankohen
   po shikoje mire sa veta kan shkarku edhe nuk ankohet e nuk mundesh me than ti qe proplemi eshte te ju.
   ata te cilet po ankohen, sa per fillim nuk kan instalume WINRAR edhe nuk di cka eshte winrar
   edhe e 2-ta shkojn e shkarkojn nje Part 1 pershembull e thot nuk po hapet video
   ku me u hap Video qe nuk i shkarkojn Partet komplet
   edhe masi i shkarkon partet nuk din me i depakitu
   kur i depakiton thojn nuk po mi lexon Videot
   ateher ka shume programe qe i lexon Videon
   ateher instaloje VLC
   LEXOJ MIRE QETO SHOKUT A I KI TE GJITHA QE I CEKA , E MOS THUJ , JO GABIMI ESHTE TE JU!!!
  • Te gjitha Humoret qe jan ne shqipet.eu,punojn asnje prej humorev nuk kan problem as per shkarkim e as per me e dapaketu,dhe te gjitha punojn .
   Siq e ceku Daja_Swe ka disa ketu hyn e marrin vetem nje pjes edhe normal se nuk te depakotohet nese se ke humorin komplet.Shiqoj Humoret mire ,shiqoj se cilat pjes i ke edhe hyn e merrij atu pjes qe te mungojn,te gjitha humoret i qet windows player,vetem nje humor te duhet ta installone VLC player ose DIVX player se te gjitha i kam marr asnje ska problem.
   Shiqo mire se problemi eshte te ju e jo te shqipet.eu
   Te Pershendes e qdo tmire
   Me shumë falenderime për të gjitha postimet jeni më të mirët dhe urime më të mira për Vitin e Ri....
  • altin_arlind schrieb:

   Te gjitha Humoret qe jan ne shqipet.eu,punojn asnje prej humorev nuk kan problem as per shkarkim e as per me e dapaketu,dhe te gjitha punojn .
   Siq e ceku Daja_Swe ka disa ketu hyn e marrin vetem nje pjes edhe normal se nuk te depakotohet nese se ke humorin komplet.Shiqoj Humoret mire ,shiqoj se cilat pjes i ke edhe hyn e merrij atu pjes qe te mungojn,te gjitha humoret i qet windows player,vetem nje humor te duhet ta installone VLC player ose DIVX player se te gjitha i kam marr asnje ska problem.
   Shiqo mire se problemi eshte te ju e jo te shqipet.eu
   Te Pershendes e qdo tmire
   Me shumë falenderime për të gjitha postimet jeni më të mirët dhe urime më të mira për Vitin e Ri....

   Altin faleminderit nga ti per vulen qe i dhe.
   Te uroj qdo te mire ne jet dhe nje Vite me shume te mira.
  • Pershendetje shiko toni35 te garantoj qe problemi nuk qendron tek shqipet.eu problemi eshte tek ti shokit sepse i kam kontrollu te gjitha humoret edhe te gjitha jan ne regull. Te kisha preferu sic eka cek edhe Daja_swe me lart shiko pik se pari a eke winrarin edhe a po e shkarkon gjith se mund te ndodh shum rall qe smun i shkarkon gjith fajlat po mundsisht shkarko edhe nje her te njejten pjes dhe provo vetum nese ike te gjitha cka i ka cek edhe daja_swe. Kalo mir...
  • Mfl për këtë mosë marveshje shoku TONI 35 , unë deri tashë i komë shkarkue 25copa dvd bashë këtu , asë nja nukë u ka dalë përoblem t'gjitha janë ka punojë bashë mirë dhe u myta tue shikue , qka është për qudi sodë veqë mu dha e përova dy copa për njëher i komë shkarkue DULE dhe Përrallë me tupan u kanë befasuer qyshë u bae ashtu po shokutë pytë deri ku je shkue dhe ka mundësi me t'dihmue se qka me vazhdue a ATA HIQE PREJ MENDJE QË ËSHTË PËROBLEMI TE SHQIPET.EU nukë ka mundësi me pasë përoblem , këtynë që po e bajnë mundinë e po na mundësojnë me na afrue me marrë unë veqë komë përshendetje prej ty e ju Lumtë t'gjithve që po jepin kontributë në këtë web faqe edhe një herë ju lumtë numer një jeni shqipet.eu tung.
   Vetum këtu Baco në shqipet.eu
  • Une mendoj se mbeta borgj pa i falenderu kta djem qe e mbajne dhe e mirembajne kete web---sinqerisht deri tani nuk kam pa web ma te kompletum dhe ma pa probleme ne linqe dhe ne lehtesine e perdorimit...edhe nje kompliment shkon per dizajnin...banneri shqipet.eu me ka pelqy jashtezakonisht

   pra faleminderit te gjithe juve qe mundoheni per neve
   shendeti, gezimi dhe lumturia te ju percjell ne vitin 2010 dhe gjithe jeten

   ne te ardhmen dot mundohem dhe une te jap kontributin tim...kaloni sa me bukur ;)
  • valla une kom te njejtin problem si toni as ni humor 2010 nuk po bon te une jo edha e kom VLC player

   edhe DIVX player edhe WINRAR e kom po nuk ka shanc une as ni humor se kam shiku vetm filma gjermanisht po ata bajn tan e humorat jo dikun asht problemi je te une a ju pershendes ciaooooooooooooo
  • bukimita schrieb:

   valla une kom te njejtin problem si toni as ni humor 2010 nuk po bon te une jo edha e kom VLC player

   edhe DIVX player edhe WINRAR e kom po nuk ka shanc une as ni humor se kam shiku vetm filma gjermanisht po ata bajn tan e humorat jo dikun asht problemi je te une a ju pershendes ciaooooooooooooo

   Shoki apo Shoqe nuk e di a po e shikoni komplet Postimin e pare?
   Po shakrkoni 2 PARTET dhe dergoni ne te njejtin vend mas perfundimit te shkarkimit fillo depaketimin me WinRAR, mjafton vetem njerin PART me fillu depaketimin WinRAR e kryen proceduren vet me PART 2

   EDHE njeher SHKARKONI te 2 PARTET ndryshe skeni per ti pare kurre HUMORET nese nuk veproni keshtu.
  • Jo tybe shoki disa humore po me japin error ne desktop kur po i bej extrat me winrar 3.9.   Edhe shumicen e humorev po duhet me i konvertu me extra software se po kan shume probleme.   Kisha apelu te keta qe po i bejn upload me perdor ndoj software shume te mire kur i bejn rip nga dvd.   Lexoni pakes per disa software qe ndoshta i bejn rip ma mire.   Kalofshi mire
  • Bukumita shko ne google edhe lype winrar 3.9.

   Mos harro duhesh qe te kesh winrar me te rij per me i extraktuar siq duhet. Winrar me i vjeter te jap error. Merri dy pjeste edhe beje exxtract here.

   Mos perdor kompjuterin kur ben extract sepse i jap ndoj error   Ishalla kam mujt te ndihmoj
  • bukimita schrieb:

   dyatë ikam marrë parti 1 parti2 po apet nuk po bajn bre spo di qa me ba tjeter te gjithat menyrat e kam provu.

   a mundesh mem trgu si punohet me WINRAR se kam provu me parti 1 e 2 nuk pom bon hmmmmm flm klm ciao :) :thumbup:

   Hej shoki ktu eshte problemi ti i ke part 1 dhe part 2 por ku humor e ka edhe part 3 po kur ban entpacken me winrar te tregon se mungon edhe part 3, sukses, une kam marr mese 12 humore jan perfeckt edhe me shpejtsi te pabesueshme20 min nje humor 800mb.
   flm tung Lani Gjilan - Stuttgart,
  • YLBER TE PERSHENDES SHUME JAME [PAK ME I VJETER PO KTYNEHER I BEJA DONLAD SHUME LEHT SIVJE NUK PO MUJ HUMORET E REJA TI MU DUKE ME SE MIRI ISHE PERGJIGJE NESE KE MUNDESI ME SHKRUAJ NE KETE EMAIL EDHE ME TREGO ME GJANSISHT SI DUHET ME I DONLAD UNE EKAME ATE VINRAR EDHE PO I BAJ EXTRAT PO MANDEJ PO THOTE INSER E DISK WITH THIS VOLUME EDHE PO E QET QE ERROR PER PART 1 DHE DY NE MUJT NEJKUSHE MA THJESHTE ME MA SPJEGU SE JAME PAK I VJETR E NASHTI SPO DI MIRE