NAVI, e din dikush cili Navi funksionon Gjermani - Kosove,

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • tigri07 schrieb:

   Gonipower schrieb:   Tigri07 merre ti ate Modelin qe kame cek me lart Medion P4445 edhe shtremo Kapuqin si thojn Pleqt te ne te kisha preferu me ja marre edhe nje Kartel 8 GB edhe meja fut 2 Softuerat edhe tamam me shtremu Kapuqin.


   Gonipower po un navigacion kam Medion GoPal E3210 po pytja ke se a bajn qato karta qe i ke shkru ma lart
   per ket navi tem dhe se a kie mundsi me i gjet apo mi postue ketu apo naj kart tjeter qe e din qe asht aktuale
   dhe qe bon per ket navi qe po e ceku .   Gonipower un po e pres nje pergjigje per nje ndihm nga teksti jem ma lart per nje
   ndihm apo pergjigje te shpejt te kisha falemderue shum.
  • a

   tigri07 schrieb:

   tigri07 schrieb:

   Gonipower schrieb:   Tigri07 merre ti ate Modelin qe kame cek me lart Medion P4445 edhe shtremo Kapuqin si thojn Pleqt te ne te kisha preferu me ja marre edhe nje Kartel 8 GB edhe meja fut 2 Softuerat edhe tamam me shtremu Kapuqin.


   Gonipower po un navigacion kam Medion GoPal E3210 po pytja ke se a bajn qato karta qe i ke shkru ma lart
   per ket navi tem dhe se a kie mundsi me i gjet apo mi postue ketu apo naj kart tjeter qe e din qe asht aktuale
   dhe qe bon per ket navi qe po e ceku .   Gonipower un po e pres nje pergjigje per nje ndihm nga teksti jem ma lart per nje
   ndihm apo pergjigje te shpejt te kisha falemderue shum.

   Po i nderuar Softueri iGo8 me Harta te rejat te bane pa problem por tu kisha lut me trego se cilin Softuer te GoPal ke te instaluar.
  • Gonipower schrieb:

   a

   tigri07 schrieb:

   tigri07 schrieb:

   Gonipower schrieb:   Tigri07 merre ti ate Modelin qe kame cek me lart Medion P4445 edhe shtremo Kapuqin si thojn Pleqt te ne te kisha preferu me ja marre edhe nje Kartel 8 GB edhe meja fut 2 Softuerat edhe tamam me shtremu Kapuqin.


   Gonipower po un navigacion kam Medion GoPal E3210 po pytja ke se a bajn qato karta qe i ke shkru ma lart
   per ket navi tem dhe se a kie mundsi me i gjet apo mi postue ketu apo naj kart tjeter qe e din qe asht aktuale
   dhe qe bon per ket navi qe po e ceku .   Gonipower un po e pres nje pergjigje per nje ndihm nga teksti jem ma lart per nje
   ndihm apo pergjigje te shpejt te kisha falemderue shum.

   Po i nderuar Softueri iGo8 me Harta te rejat te bane pa problem por tu kisha lut me trego se cilin Softuer te GoPal ke te instaluar.


   Po Gonipower me duket 3.1 se nuk kam njohuri ne navigacione boll hiq .
  • mio 2008 dhe igo8 2008 dhe igo82009 e kan te gjith kosoven por kur ta kerkosh shtetin per fat te keq duhe me e shkruar serbin e ke te gjith KOSOVEN POR PA ADRESA JAN QYTETET DHE FSHATRAT BASH TE GJITH GJDO NAVIGACION QE E KA SISTEMIN WINDOVS MUNET ME E LEXU UN E KAM NJE LG DHE NJE GOLCLEVER TE DYAT PUNOJN SHUM MIRTUNG
  • Gonipower schrieb:

   Une te kisha preferu me ble nje Navigacion ose Navigon ose Medion sa i perket Medion ky eshte me i leht te manipulohet per te ardhmen sa i perket Softuerave une per vete posedoj Medion P4445 Softueri Standart GoPAL 5 si dhe 3 Softuera tjere
   1. Navigon 7.43
   2. iGO 8 versionin me te ri
   3. iGO Amigo versionin me te ri
   se shpejti do te del edhe iGo Primo teper Softuer i mire dhe do tja fus edhe kete mbrenda, natyrisht te gjithe Softuerat me Hartat me aktuale ne trege versione 2010.
   Me Medion P4445 nuk gabon asgje vetem TomTom mos blej sepse nuk ke mundesi te manipulosh me te shume je shume i kufizuar.
   Ja nje Link per iGO Primo

   Pershendetje nga Gonipower

   Pershendetje Gonipower ake mundesi memndihmu per Medion Gopal P5255 se si mundem me ba ket Software Navigon e Igo
  • Fanoli me vjen keq por nuk po kam Kohe me u mirre ma me kete Sport sepse sot por sot perdoren Smartphone ( Android, iPhone iOS )
   sidomos per Android qe eshte Sistem i hapur vetem e merr Navigon 4.9.0 apk e instalon 1 minut pune edhe i shkarkon Kartelat permes W-LAN direkt prej Softuerit Navigon ma te rejat bile edhe Harta e Republikes Kosoves konfiguron veq me Flamur veq e vjerr Telefonin ne Xham edhe u krym, me lidhe mundesh edhe me Bluetooth te Automobilit nese posedon.

   Keshtu qe nuk ja vlen ma me u mirre PNA.