pershendetj

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • pershendetje hawer ja une te tregoji tash se si ja ban

   shkon ketu winrar.de edhe e shkarkon winrarin
   dhe instalon pastaji kur te instalojsh hyn ketu dhe ta qet atu me falenderu autorin qe e ka postu at postim
   ose me shkru nje koment masanej ti qet dy linka ose me teper qe shkruji shkarko
   dhe masi qe te shkarkojsh ato linka te bahen keshtu winrar te bahen dhe kilkon linku e par te asaji postimi
   ne muas me gisht e dyt kikon dhe e prek ket shiqo ne foto [IMG:http://i41.tinypic.com/23m7eht.png]

   klikon te mesmen atu ku ta kom romallaksu me gjyr tekuqe midi dhe klikon atu dhe ja nis me u mush
   edhe ta qet ose filmin ose programin ose naj album qe osht paketum me winrarr shpresoji se te kom dimu te pershendes kalo mir