“Avatar 2”, në thellësitë e oqeanit - info

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • “Avatar 2”, në thellësitë e oqeanit - info   Vazhdimi i Avatar do të vendoset në oqeanin e planetit Pandora, skena kryesore e filmit të parë.
   “Në filmin e dytë do të përqëndrojë vëmendjen time në krijimin e oqeanit Pandora që do të jetë i pasur, ndryshe, i çmendur dhe me shumë fantazi si pylli i saj, por do të jetë një gjë tjetër”, thotë James Cameron për “Los Angeles Times”.
   “Sigurisht do të shikojmë atë që është parë në filmin e parë, por do të shikojmë edhe diçka më shumë”, shton ai.
   Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
   - Një Zemër para se ta thyesh...
   - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
   - Një Fjalë para se ta thuash...