Rikthehen “Spice Girls”?

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Rikthehen “Spice Girls”?

   [Blockierte Grafik: http://i45.tinypic.com/2qa06iv.jpg]


   Pesë vajzat “Spice Girls”, pasi e provuan një herë në periudhën
   2007-2008 rikthimin së bashku në muzikë, duan ta provojnë përsëri këtë
   sukses. E vetmja gjë që i pengon tashmë është pavendosmëria e Victoria
   Beckham, e vetmja që nuk ka marrë ende vendimin nëse do të kthehet në
   botën e muzikës me vajzat e tjera, ose jo. Disa muaj më parë vajzat bënë
   të ditur se po punonin për një musical që do të tregonte historinë e
   tyre, por duket se do ta kenë më tepër të vështirë të rikthehen të
   këndojnë, pas një ndarje prej rreth 12 vjetësh dhe një ribashkimi që
   zgjati pak, por që gjithsesi dha fryte.

   Gjithë ç'jemi Shqipëtarë,
   Jemi një fis e një farë,
   Kemi të tërë një shpresë,
   Një gjak, një gjuhë, një Besë.