Horoskopi javor (22 gusht – 28 gusht)

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Horoskopi javor (22 gusht – 28 gusht)   Dashi 21/3 - 20/4

   Java do të jetë e rëndësishme për shenjën tuaj në të gjitha llojet e marrëdhënieve. Ka mundësi të vendosni për një bashkëpunim të ri apo hapje të re e cila do t’i zgjerojë më shumë mundësit tuaja në lidhje me punën dhe bashkëpunimet. Shumë mirë në jetën në çift nëse do të tregoni kujdesin e duhur.


   Demi 21/4 - 20/5

   Java do të jetë e rëndësishme në ndikimin e saj si në lidhje me punën ashtu edhe në lidhje me çështjet shëndetësore. Ka ardhur momenti të mendoni për ndryshime të cilat me sa duket do t’ju favorizohen, duke marre parasysh që ju presin ditë të vështira në të ardhmen.


   Binjakët 21/5 - 21/6

   Java do të jetë e favorizuar për ju nën ndikimin e Hënës së re për sa i përket anës sentimentale, e cila do të jetë në ndryshim e sipër pasi shanset dhe njohjet e reja do të jenë prezente në jetën tuaj. Duhet të dilni dhe të argëtohuni më shumë gjatë kësaj jave pasi me sa duket më vonë do t’ju duhet ta merrni më seriozisht jetën sentimentale.


   Gaforrja 22/6 - 22/7

   Do të angazhoheni më shumë me çështjet familjare. Aty mund të dalin punë të rëndësishme apo ndryshime që nuk i prisnit. Pranojini ndryshimet apo diskutimet familjare pasi edhe ju do ta keni më të vështirë më vonë që të vendosni se çfarë duhet të bëni dhe si të silleni me njerëzit e afërt.


   Luani 27/7 - 23/8

   Java me Hënën e re në peshore do të jetë e rëndësishme në lidhje me qëllimet tuaja apo në lidhje me marrëdhëniet erotike. Me sa duket edhe argëtimi dhe shoqëria nuk do të mbeten mbas dore duke ju bërë edhe një herë qendrën e diskutimeve apo planeve. E vërteta është se do të ndjeheni shumë mirë.


   Virgjëresha 24/8 - 22/9

   Do të ketë momente në këtë javë ku ju do të ndjeni dëshirën për të qëndruar vetëm apo për të bërë ndryshime në lidhje me vetveten tuaj të cilat mund të jenë edhe të vështira pasi keni të vështirë të pranoni disa gabime. Në rastin më të keq do të qëndroni të vetmuar pa bërë asgjë dhe kjo do t’ju rëndoj psikikisht.


   Peshorja 23/9 - 22/10

   Java do t’ju sjell shumë shanse në çështjet tuaja më të rëndësishme si punë, ashtu edhe ekonomike. Ka ardhur momenti që të mendoni mënyra dhe bashkëpunime të reja, si dhe të merrni ju vetë iniciativat pa u mbështetur detyrimisht te dikush tjetër. Favorizoheni udhëtimet.


   Akrepi 23/10 - 22/11

   Java do t’ju gjej të lidhur më shumë me çështjet praktike që do të donit të realizonit. Në fakt, do të keni shumë ide dhe madje edhe fantazi, e cila në shumicën e rasteve do t’ju mundoj pa arritur të bëhet realitet. Romantizmi do të luajë rol të dorës së parë megjithëse do t’ju duhet të jeni edhe praktik.


   Shigjetari 23/11 - 21/12

   Java do të jetë më se e këndshme për shenjën tuaj pasi do të keni mundësinë e lajmeve me të vërtetë shumë të mira. Miqtë dhe shokët nuk do të mungojnë në këtë javë dhe ndoshta ka ardhur koha për njohje të reja, si edhe për fillime të reja në lidhje me ta. Qëllimet nuk do të mungojnë ashtu edhe dëshira për t’i realizuar.


   Bricjapi 22/12 - 20/1

   Java do të ketë të bëjë më shumë me çështje të rëndësishme të së ardhmes dhe të karrierës suaj. Duhet të keni shumë kujdes në lidhje me diskutimet me eprorët apo njerëz të rëndësishëm që lidhen me punën tuaj, si edhe me ndryshimet që do të ndodhin rreth jush.


   Ujori 21/1 - 20/2

   Hëna e re do t’ju sjell lajme, por edhe mundësinë që të planifikoni udhëtime të largëta. Në lajme do të përfshihen edhe çështje pune, ligjore apo kontakte me të huaj apo shoqëri të huaja me të cilat do të donit të bënit bashkëpunime apo marrëveshje të ndryshme.


   Peshqit 21/2 - 20/3

   Java do të jetë shumë e rëndësishme pasi ju do të keni mundësi të gjeni një burim të re të ardhurash. Kjo do të shënojë fillimin e një periudhe të rëndësishme, e cila do t’i paraprijë një situate disi të vështirë në planin ekonomik, i cili do të jetë disi i penguar në ditët dhe muajt e ardhshëm.

   Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
   - Një Zemër para se ta thyesh...
   - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
   - Një Fjalë para se ta thuash...
  • Hahahhaah po kshtu diqka kurkund hiqq ahahahah puna mu ka boo bozz po pak pushim deshta mos po del ne horoskopr naj pushun me Dubaiii allaile qyy

   Peshorja 23/9 - 22/10

   Java do t’ju sjell shumë shanse në çështjet tuaja më të rëndësishme si punë, ashtu edhe ekonomike. Ka ardhur momenti që të mendoni mënyra dhe bashkëpunime të reja, si dhe të merrni ju vetë iniciativat pa u mbështetur detyrimisht te dikush tjetër. Favorizoheni udhëtimet.
  • Hahahah a ska shansë Zeshkane diçka tjetër me të ndodh
   përveçse çka shkrun këtu hahahah...qashtu tka ra shorti ,pranoje situatën...
   Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
   - Një Zemër para se ta thyesh...
   - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
   - Një Fjalë para se ta thuash...
  • Hahahha hiq spo dishe a...rrezitje veshësh dhe Coca-Cola në dorën e djathët
   hahahahah..edhe ata hiq kërkun po në Dubai a....
   ..valla atëher prite horoskopin e javës së ardhshme se prej qëtij send
   spaska as për ty e as për mu hahahahahaha..
   unë jam Ujor..ai diçka po shkrujka kishe mirë për mu,
   po lajme veç a kurgjo konkret hahahah
   Në jetë tri gjëra duhësh ti mendosh dy herë para se ti bësh :
   - Një Zemër para se ta thyesh...
   - Një Derë para se ta mbyllësh...dhe,
   - Një Fjalë para se ta thuash...
  • Po shpresojmm me shpersa po rrnojm
   pedeeee Bakallaum ahahahahahahah
   ishalla javen se vjen shi ma pak a kish pas mundis me i than astrollogut si me te njofshem se na kalli shiuuu
   edh eme i thon oo spo duuu pushim po Diell se vera tash mo qyy
   hahahahahahahahhahahahahahhahahaha
   Bossi Just Relax edhe ti me Ujor e me dash e me Demi ahahaha o dajoo send spaka as tek ti ahahahah bossh krejt ket jav presim javen se vjen
   KOMENTOJM Pra qka kem deshir e mos astrologu po na sjell diqka me mir a Aahaahhahahaha