***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • ***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

   Kur jemi te rinj nuk e ndjejme peshen e jetes aq shume sa duhet, me
   afrimin e diteve te pleqerise, e deshirojme ate qe te zgjate me shume
   dhe te mos kete nje perfundim asnjehere...

   A ka ndonje gje tjeter ne bote vlere me te madhe se jeta?!

   A ka dicka qe te mund ta zevendesoj deshiren per jete?!

   A eshte jeta me e rendesishme se cdo gje tjeter?
   º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º⋱⋰°º◦◦º
   --------------------- [IMG:http://i33.tinypic.com/2qcpjiu.gif] ----------------------
   º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º⋱⋰°º◦◦º
   -----PA PIK INTERESI!-----
  • jooooo...........jetojm per diqka nese kete mir e dim ketu ne ket bot ne jemi mysafir
   por jetojm dhe duhet te fitojm diqka te mir per ne tjetren bot
   dhe vdesim qe te jetojm ne boten tjeter pergjithmon
   :( :( :(
   dikur i thash te dua ... me tha sdua tja dij
   sot u kthye dhe me tha... dua te jemi bashk ?
   i thash nihem gje bashk
   :P

   SHQIPET,EU,,,,,,,,,NESSA
   :love: