***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • ***Jetojmë për asgjë, dhe vdesim për diçka!***

   Kur jemi te rinj nuk e ndjejme peshen e jetes aq shume sa duhet, me
   afrimin e diteve te pleqerise, e deshirojme ate qe te zgjate me shume
   dhe te mos kete nje perfundim asnjehere...

   A ka ndonje gje tjeter ne bote vlere me te madhe se jeta?!

   A ka dicka qe te mund ta zevendesoj deshiren per jete?!

   A eshte jeta me e rendesishme se cdo gje tjeter?
   º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º⋱⋰°º◦◦º
   --------------------- [Blockierte Grafik: http://i33.tinypic.com/2qcpjiu.gif] ----------------------
   º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º°⋱◦º°⋱⋰º°⋱⋰°º◦◦º°⋱⋰°º◦◦º⋱⋰°º◦◦º
   -----PA PIK INTERESI!-----
  • jooooo...........jetojm per diqka nese kete mir e dim ketu ne ket bot ne jemi mysafir
   por jetojm dhe duhet te fitojm diqka te mir per ne tjetren bot
   dhe vdesim qe te jetojm ne boten tjeter pergjithmon
   :( :( :(
   dikur i thash te dua ... me tha sdua tja dij
   sot u kthye dhe me tha... dua te jemi bashk ?
   i thash nihem gje bashk
   :P

   SHQIPET,EU,,,,,,,,,NESSA
   :love: