Kuptimi i Shkronjave

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Kuptimi i Shkronjave

   Kuptimi i Shkronjave

   >>>>>>>>>>>>>.:Zeshkanja:.<<<<<<<<<<<<

   Kuptimi i shkoronjave
   A
   Neqofte se emri yt fillon me A, ju pelqen romantika shume,dhe jeni shum romantik-e jeni njerez te drejte, ju shihni qfare merrni, ju jeni pasionant, por nganjehere nuk keni kohe, nganjehere jeni dominer. ju nganjehere provokoni tjere njerez, por edhe te kujdeshem.

   B
   Nese emri jot fillon me B, ju jeni shume miqesor / miqesore, jeni SHUME te menqur!. ne shprehje jeni shume privat. jeni i/e vendosur.

   C
   Nese emri jot fillon me C, ju jeni shume te shoqerueshem, keni shume shok / shoqe, edhe per ju oshte important per me pas nje mardhenie.

   D
   Nese emri jot fillon me D, jeni shume i/e vendosur. ju jeni teper passionat//e besuar, dhe i/e forte ne perfshirje ton. por edhe nganjehere xheloza, edhe zoterues/e. ju jeni i kujdesshem / e kujdesshme,

   E
   Nese emri jot fillon me E, ju pelqen te flisni shume, ju pelqen te lexoni, edhe i perferoni njerez qe jan inteligjent / inteligjente. ju flirtoni shume, por edhe nuk e hetoni.

   F
   Nese emri jot fillon me F, ju jeni shume romantik, edhe FLIRTATIOUS! , por kur e gjejni at te dashur ju e nalni ket, edhe perqendrojni te dashurin/ne ton. ju pelqen gjithqka nga dashurija, ju jeni enderrues / enderruese,
   jeni shume i/e besuar, dhe shume shpirtmadh / shpirtmadhe, jeni e, sensuous, edhe ne private jeni passionant/e. jeni extravagant/e. jeni edhe trim / trime, por edhe nganjehere joserioz / joserioze, jeni edhe shume qesharak / qesharake.

   G
   Nese emri jot fillon me G, ju jeni shume inteligjent/e! edhe shume i/e veshtire.

   H
   Nese emri jot fillon me H, keni puthjet te passionant/e, jeni sensaul, dhe te i/e qete ne privat, por nganjehere i/e larte. jeni edhe shume i kujdesshem / e kujdesshme.

   I
   Nese emri jot fillon me I, eshte shume i rendesishem / e rendesishme per ju me me pas nje marredhenie. jeni me shume sensaul . edhe nazeli / nazelie.

   J
   jeni fizik / fizike, jeni romantike.

   K
   ju jeni shume joshes / joshese passionant, por edhe i turpshem / e turpshme, i tinzar / e tinzare, e merni dashnin per serioze. jeni edhe shume shpirtmadh / shpirtmadhe.

   L
   jeni shume romantik, ju pelqen me gudulis shume, jeni magjepses / magjepsese, elegant, por edhe te menqur.

   M
   jeni shume emocional/e, xheloza, edhe zoterues/e, jeni edhe te dashu, edhe te kujdeshume.

   N
   ju ndosta jeni i pafajshem / e pafajshme, por pamja juaj mund me qilloj rrene. ju pelqen me ndaj gjithqka,

   O
   jeni Passionant, dhe te turpshem/e, i/e dhemshur, por edhe zoterues/e.

   P
   jeni shume te shoqerueshem, edhe keni qef me flirt shume!. jeni edhe romantik.

   Q
   jeni terheqes / terheqese, ju pelqen kercimi, keni qef me shkru, jeni fizik / fizike.

   R
   jeni shume te menqur!, terheqes / terheqese eshte shume i rendesishem / e rendesishme per ju. ne private jeni shume joshes / joshese, jeni te pershtatshem

   S
   jeni shume joshes / joshese por e perforoni biznesin me shume. jeni edhe romantik. jeni shume te kujdeshem.

   T
   ju pelqen gjithqka nga dashuria, jeni shume i ndjeshem / e ndjeshme, romantik

   U
   ju jeni deshiremadh / deshiremadhe, enderrues / enderruese jeni bujar/e
   partneri jot prefect dot ju japin shume hapesire, kur nuk jeni te dashuraura jeni te dashuruar me dashinin.

   V
   ju jeni unik/e, nevojit hapesire, liria, edhe eksitim, por edhe keni qef me prit.

   W
   jeni shume krenar / krenare, edhe i/e vendosur, ju vjen zor me marr pergjigje 'jo'. ju ndoshta nganjehere e rritni mendjen. ju jeni romantik, edhe enderrues / enderruese, keni qef me luajtur loje te dashuris.

   X
   ju nevoitet nxita, ju perparoni veprimin, por edhe nganjehere nuk e marreni dashurin per serioze.

   Y
   jeni shume romantik, edhe besnike. jeni te sinqert.

   Z
   ju jeni teper romantik!, dhe enderrues / enderruese, edhe nganjehere ju beson qe me rrah dashuria eshte per me hjek! jeni passionant, te apsher, dhe idealist. ju lehteshisht beheni te apsher, kalleni.
  • .:Zeshkanja:. schrieb:

   R jeni shume te menqur!, terheqes / terheqese eshte shume i rendesishem / e rendesishme per ju. ne private jeni shume joshes / joshese, jeni te pershtatshem
   kush ja ka pa hajrin ktyne thash e themeve... mer ktu mundet edhe mem thon kur del prag deres ki mi zon dy lepuj e del krejt e kunderta rrzohesh i then turit hahaha
   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • Ximi_ch schrieb:

   .:Zeshkanja:. schrieb:

   L
   jeni shume romantik, ju pelqen me gudulis shume, jeni magjepses / magjepsese, elegant, por edhe te menqur.
   Zeshkanja nëse janë të vërteta (kuptimi i shkronjave),po më pëlqen kuptimi i shkronjës L (Lulzim) hehehehe.

   Hajtë me të mira!


   Hahahaha Ximi a bash kjo shkronje po te pelqen aah ahahahahahaah
   Edhe Mu ashtu me pelqen kjo shkronje tej masse Hahahahah
   Ev qka po shkrujka per Shkronjen L

   Pa te shikojm Shkronjen X Se qka na del
   _________________________________
   X
   ju nevoitet nxita, ju perparoni veprimin, por edhe nganjehere nuk e marreni dashurin per serioze.Kuku jo ishalla ahahaha :thumbsup: