Kuptimi i Shkronjave

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Kuptimi i Shkronjave

   Kuptimi i Shkronjave

   >>>>>>>>>>>>>.:Zeshkanja:.<<<<<<<<<<<<

   Kuptimi i shkoronjave
   A
   Neqofte se emri yt fillon me A, ju pelqen romantika shume,dhe jeni shum romantik-e jeni njerez te drejte, ju shihni qfare merrni, ju jeni pasionant, por nganjehere nuk keni kohe, nganjehere jeni dominer. ju nganjehere provokoni tjere njerez, por edhe te kujdeshem.

   B
   Nese emri jot fillon me B, ju jeni shume miqesor / miqesore, jeni SHUME te menqur!. ne shprehje jeni shume privat. jeni i/e vendosur.

   C
   Nese emri jot fillon me C, ju jeni shume te shoqerueshem, keni shume shok / shoqe, edhe per ju oshte important per me pas nje mardhenie.

   D
   Nese emri jot fillon me D, jeni shume i/e vendosur. ju jeni teper passionat//e besuar, dhe i/e forte ne perfshirje ton. por edhe nganjehere xheloza, edhe zoterues/e. ju jeni i kujdesshem / e kujdesshme,

   E
   Nese emri jot fillon me E, ju pelqen te flisni shume, ju pelqen te lexoni, edhe i perferoni njerez qe jan inteligjent / inteligjente. ju flirtoni shume, por edhe nuk e hetoni.

   F
   Nese emri jot fillon me F, ju jeni shume romantik, edhe FLIRTATIOUS! , por kur e gjejni at te dashur ju e nalni ket, edhe perqendrojni te dashurin/ne ton. ju pelqen gjithqka nga dashurija, ju jeni enderrues / enderruese,
   jeni shume i/e besuar, dhe shume shpirtmadh / shpirtmadhe, jeni e, sensuous, edhe ne private jeni passionant/e. jeni extravagant/e. jeni edhe trim / trime, por edhe nganjehere joserioz / joserioze, jeni edhe shume qesharak / qesharake.

   G
   Nese emri jot fillon me G, ju jeni shume inteligjent/e! edhe shume i/e veshtire.

   H
   Nese emri jot fillon me H, keni puthjet te passionant/e, jeni sensaul, dhe te i/e qete ne privat, por nganjehere i/e larte. jeni edhe shume i kujdesshem / e kujdesshme.

   I
   Nese emri jot fillon me I, eshte shume i rendesishem / e rendesishme per ju me me pas nje marredhenie. jeni me shume sensaul . edhe nazeli / nazelie.

   J
   jeni fizik / fizike, jeni romantike.

   K
   ju jeni shume joshes / joshese passionant, por edhe i turpshem / e turpshme, i tinzar / e tinzare, e merni dashnin per serioze. jeni edhe shume shpirtmadh / shpirtmadhe.

   L
   jeni shume romantik, ju pelqen me gudulis shume, jeni magjepses / magjepsese, elegant, por edhe te menqur.

   M
   jeni shume emocional/e, xheloza, edhe zoterues/e, jeni edhe te dashu, edhe te kujdeshume.

   N
   ju ndosta jeni i pafajshem / e pafajshme, por pamja juaj mund me qilloj rrene. ju pelqen me ndaj gjithqka,

   O
   jeni Passionant, dhe te turpshem/e, i/e dhemshur, por edhe zoterues/e.

   P
   jeni shume te shoqerueshem, edhe keni qef me flirt shume!. jeni edhe romantik.

   Q
   jeni terheqes / terheqese, ju pelqen kercimi, keni qef me shkru, jeni fizik / fizike.

   R
   jeni shume te menqur!, terheqes / terheqese eshte shume i rendesishem / e rendesishme per ju. ne private jeni shume joshes / joshese, jeni te pershtatshem

   S
   jeni shume joshes / joshese por e perforoni biznesin me shume. jeni edhe romantik. jeni shume te kujdeshem.

   T
   ju pelqen gjithqka nga dashuria, jeni shume i ndjeshem / e ndjeshme, romantik

   U
   ju jeni deshiremadh / deshiremadhe, enderrues / enderruese jeni bujar/e
   partneri jot prefect dot ju japin shume hapesire, kur nuk jeni te dashuraura jeni te dashuruar me dashinin.

   V
   ju jeni unik/e, nevojit hapesire, liria, edhe eksitim, por edhe keni qef me prit.

   W
   jeni shume krenar / krenare, edhe i/e vendosur, ju vjen zor me marr pergjigje 'jo'. ju ndoshta nganjehere e rritni mendjen. ju jeni romantik, edhe enderrues / enderruese, keni qef me luajtur loje te dashuris.

   X
   ju nevoitet nxita, ju perparoni veprimin, por edhe nganjehere nuk e marreni dashurin per serioze.

   Y
   jeni shume romantik, edhe besnike. jeni te sinqert.

   Z
   ju jeni teper romantik!, dhe enderrues / enderruese, edhe nganjehere ju beson qe me rrah dashuria eshte per me hjek! jeni passionant, te apsher, dhe idealist. ju lehteshisht beheni te apsher, kalleni.
  • .:Zeshkanja:. schrieb:

   R jeni shume te menqur!, terheqes / terheqese eshte shume i rendesishem / e rendesishme per ju. ne private jeni shume joshes / joshese, jeni te pershtatshem
   kush ja ka pa hajrin ktyne thash e themeve... mer ktu mundet edhe mem thon kur del prag deres ki mi zon dy lepuj e del krejt e kunderta rrzohesh i then turit hahaha
   E mira e nje njeriu te dashur vjen nga dashuria per te pare te tjeret te Lumtur ♥
  • Ximi_ch schrieb:

   .:Zeshkanja:. schrieb:

   L
   jeni shume romantik, ju pelqen me gudulis shume, jeni magjepses / magjepsese, elegant, por edhe te menqur.
   Zeshkanja nëse janë të vërteta (kuptimi i shkronjave),po më pëlqen kuptimi i shkronjës L (Lulzim) hehehehe.

   Hajtë me të mira!


   Hahahaha Ximi a bash kjo shkronje po te pelqen aah ahahahahahaah
   Edhe Mu ashtu me pelqen kjo shkronje tej masse Hahahahah
   Ev qka po shkrujka per Shkronjen L

   Pa te shikojm Shkronjen X Se qka na del
   _________________________________
   X
   ju nevoitet nxita, ju perparoni veprimin, por edhe nganjehere nuk e marreni dashurin per serioze.Kuku jo ishalla ahahaha :thumbsup: