Horoskopi i datës 2 nëntor

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Horoskopi i datës 2 nëntor

   Horoskopi i datës 2 nëntor


   Dashi
   21 mars- 20 prill

   Ushtrimet fizike do të jetë mënyra më e mirë për ta larguar stresin të cilin jeni për momentin. Kujdes më të shtuar ndaj kokëdhimbjes.

   Demi
   21 prill- 21 maj

   Kolegët dhe shokët e juaj kanë disa ide shumë interesante sa i përket planeve shoqërore të cilat duhet t’i dini.

   Binjakët
   22 maj- 21 qershor

   Të marrësh dhe të japësh këshilla është një gjë në të cilën ju jeni mjeshtër. Duhet të punoni për të arritur sukseset që keni dëshiruar.

   Gaforrja
   22 qershor- 22 korrik

   Punoni dyfish sot dhe në mënyrë të gjithanshme. Shikoni çdo detaj të vogël dhe në fund kërkoni të arrini atë që keni dëshiruar.

   Luani
   23 korrik- 22 gusht

   Rishikoni përsëri buxhetin e juaj. Ndoshta do të mund të gjeni disa fonde të cilat ju kanë munguar për të rifilluar një projekt të ri.

   Virgjëresha
   23 gusht- 22 shtator

   Duhet të kërkoni të arrini objektiva që keni. Kjo do të thotë se mund të jeni edhe një yll i rokut nëse këtë gjë e kërkoni. Kujdes me paratë.

   Peshorja
   23 shtator- 22 tetor

   Nëse bëni një lëvizje për të zgjidhur një marrëveshje sot kjo nuk do të thotë që ju do të rregulloni diçka. E kundërta mund të prishni shumë gjëra.


   Akrepi
   23 tetor- 21 nëntor

   Detajet e vogla rreth një shoku dhe një plan i ri për jetën e juaj do të zgjoj kërshëri interesante. Veproni shpejt dhe do të arrini objektivat që keni.

   Shigjetari
   22 nëntor- 21 dhjetor

   Disa njerëz po kërkojnë që të ecin me hapin e juaj sot. Por disa të tjerë mund t’ju çmendin me gjërat që janë duke bërë për momentin.

   Bricjapi
   22 dhjetor- 20 janar

   Keni zbuluar disa fakte që janë kontradiktore në këtë moment. Por, para të tjerëve mos gënjeni tregoni atë çka mendoni për to.

   Ujori
   21 janar- 18 shkurt

   Jeni hyrë në një fazë shumë më të rrafshët sesa duhet. Kaloni sa më shumë kohë duke bërë gjëra të thjeshta dhe kërkoni të arrini qëllimet që keni.

   Peshqit
   19 shkurt- 20 mars

   Ta kalosh kohën duke ndihmuar të tjerët mund të bëj që ju të keni probleme në punë. Andaj kujdes më të shtuar për punën dhe shëndetin e juaj.