Horoskopi i datës 2 nëntor

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

• Horoskopi i datës 2 nëntor

Horoskopi i datës 2 nëntor

Dashi
      21 mars- 20 prill

Ushtrimet fizike do të jetë mënyra më e mirë për ta larguar stresin të cilin jeni për momentin. Kujdes më të shtuar ndaj kokëdhimbjes.

Demi
      21 prill- 21 maj

Kolegët dhe shokët e juaj kanë disa ide shumë interesante sa i përket planeve shoqërore të cilat duhet t’i dini.

Binjakët
      22 maj- 21 qershor

Të marrësh dhe të japësh këshilla është një gjë në të cilën ju jeni mjeshtër. Duhet të punoni për të arritur sukseset që keni dëshiruar.

Gaforrja
      22 qershor- 22 korrik

Punoni dyfish sot dhe në mënyrë të gjithanshme. Shikoni çdo detaj të vogël dhe në fund kërkoni të arrini atë që keni dëshiruar.

Luani
      23 korrik- 22 gusht

Rishikoni përsëri buxhetin e juaj. Ndoshta do të mund të gjeni disa fonde të cilat ju kanë munguar për të rifilluar një projekt të ri.

Virgjëresha
      23 gusht- 22 shtator

Duhet të kërkoni të arrini objektiva që keni. Kjo do të thotë se mund të jeni edhe një yll i rokut nëse këtë gjë e kërkoni. Kujdes me paratë.

Peshorja
      23 shtator- 22 tetor

Nëse bëni një lëvizje për të zgjidhur një marrëveshje sot kjo nuk do të thotë që ju do të rregulloni diçka. E kundërta mund të prishni shumë gjëra.

Akrepi
      23 tetor- 21 nëntor

Detajet e vogla rreth një shoku dhe një plan i ri për jetën e juaj do të zgjoj kërshëri interesante. Veproni shpejt dhe do të arrini objektivat që keni.

Shigjetari
      22 nëntor- 21 dhjetor

Disa njerëz po kërkojnë që të ecin me hapin e juaj sot. Por disa të tjerë mund t’ju çmendin me gjërat që janë duke bërë për momentin.

Bricjapi
      22 dhjetor- 20 janar

Keni zbuluar disa fakte që janë kontradiktore në këtë moment. Por, para të tjerëve mos gënjeni tregoni atë çka mendoni për to.

Ujori
      21 janar- 18 shkurt

Jeni hyrë në një fazë shumë më të rrafshët sesa duhet. Kaloni sa më shumë kohë duke bërë gjëra të thjeshta dhe kërkoni të arrini qëllimet që keni.

Peshqit
      19 shkurt- 20 mars

Ta kalosh kohën duke ndihmuar të tjerët mund të bëj që ju të keni probleme në punë. Andaj kujdes më të shtuar për punën dhe shëndetin e juaj.