Angepinnt Per Ata Antar Qe Nuk Din Se Ku Te Falenderojn Per Postime (Shkarkime)

  Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

  Përkthyes

  Radio Projekt 21

  Ndegjo me Internet Explorer

  Ndegjo me Firefox

  Forumsstruktur

  Team

  • Per Ata Antar Qe Nuk Din Se Ku Te Falenderojn Per Postime (Shkarkime)


   Antar të nderuar këtu keni një spjegim lidhje me butonin e falenderimit,
   kjo është për ata të cilët nuk din se ku të klikojn për të falenderuar autorin e postimit.
   Jam munduar sado pak me ju spjeguar,besoj se do ta keni më të leht shkarkimin e postimit që dëshironi

   Shikoni këtë foto:

   [Blockierte Grafik: http://i54.tinypic.com/2iseag6.png]

   Kështu sikur në foto më lart veproni tek postimi që doni të shkarkoni
   dhe pastaj mundeni të i shikoni linqet për shkarkim,
   pasi të dalin linqet ju duhet të klikoni mbi linqe për të shkarkuar.

   Ju dëshirojm shkarkime të këndshme në
   Portalin Nr:1 SHQIPET.EU

   Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von Goni_swe™ ()